2010'un Ekim ayının sonunda yayın hatayına başlayan kindir'in kadrosu her geçen gün büyüyor. İlk kurulduğunda 2 kişi olan ekibimiz bugün 26 kişi. Bu kişilerden biri yönetici, biri içerik yöneticisi, biri editör, ikisi tasarımcı ve kalan 21 kişi yazar...

Ekibimiz'den Bazı Kişiler

İbrahim Ş. Örencik

İbrahim Ş. Örencik - Kurucu, Yönetici

Sitemizin kurucu yöneticisi İbrahim, '87 doğumlu ve web geliştirici. Halen Fatih Üniversitesi'nde Web Geliştiricilik görevini sürdüren yöneticimiz, geçmiş yıllarda Aydın ve Gelişim Üniversiteleri'nde aynı görevi yerine getirdi. İnternette yedincisenol takma adını kullanan geliştiricimiz aynı zamanda Ahmet Yesevi Üniversitesi, Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisi.

yedincisenol.com - @yedincisenol - o et yedincisenol nokta com

Murat Subaşı

Murat Subaşı - İçerik Yöneticisi

Kindir ilk yayına girdiğinden beri, hatta öncesinde kindir'e katılmış editörümüz. Murat, kindir'in yayın hayatına başlaması için önemli desteklerde bulundu. Kindir'e olan desteği ve yazılarıyla sitemizin en önemli yazarı olan Murat, İşletme mezunu ve Makine üzerine eğitim görüyor.

kozlukadi.com - @muratsubasi murat_6790 et kindir nokta net

Halil İbrahim ŞAHİN - Editör

1994 Şanlıurfa/Birecik doğumlu. Kindir.Net'in en genç yazarı. Ocak 2012'den beri aramızda. Teknoloji,oyun ve program incelemeleri ondan sorulur. İnternet'ten para kazanma yöntemleri hakkında çalışıyor ve bu konuda kendini geliştiriyor.

@facebook - hll-shn et hotmail nokta com

Halil İbrahim ARIK - Yazar

1984 Adana doğumlu Halil, Endüstriyen elektronik teknikeri. Kindir'in en yeni yazarı olan Halil, açık öğretim İktisat mezunu. Halil, Web, grafik tasarım ve yazılım konularına da ilgi duyuyor.

@facebook - artmedya et kindir nokta net

Yazarlarımızdan Bazıları

Halil İbrahim Şener

Yunus Yurttürk

Bilal Karakılıç

Erol Akkoyun

Ahmet Ok

YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil