LFS Peugeot 406 yaması

LFS PEUGEOT 406 YAMASI

Hakkında: LFS Peugeot 406 yaması

Firma: Lfs

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 0.85 MB

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows Xp

Dil: İngilizce, Türkçe

Alt Kategori: Eklenti ve Yamalar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

LFS PEUGEOT 406 YAMASI HAKKINDA

Oyun sektöründe  kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen online araba oyunlarından biri olan Live For Speed'in yamaları ve eklentileri her geçen gün artmaya devam ediyor. Dünya üzerinde bulunan her markanın modelini birebir aynısı olarak yama sayesinde Live For Speed oyununa entegre edebiliyorsunuz. İç diyaznlarından tutunda, lastikleri, dirençleri, vitesleri gibi teknik donanımlarıyla birlikte tüm özellikleri içeren yamalar oyuna entegre edilince daha da zevkli hal alıyor.

Bu gerçek arabalardan biride Live For Speed için  Peugeot 406 model aracın yamasıdır. Bu yama ile LFS severler  Peugeot 406 ile keyifli bir şekilde vakit geçirebilirler. En iyi ve pahalı araç markalarından biri olan Fransız firması Peugeot'un eskimeyen araçlarından biri olan 406'nın tüm teknik detaylarıyla işlenmiş modeli olan  Live For Speed'e entegre edilmesi ile oyundan daha fazla zevk alabileceksiniz.

Live for speed için geliştirilen bir model aracı bulunan Peugeot'un en çok tercih edilen araba yamalardan birisi olan 406'nın severek kullanılmasında, gerçekçi olmasının büyü payı var. Diğer araç gibi kuru bir oynanış tarzı sunmayan Live for speed, kullanıcılara gerçek performans sunuyor. Direksiyon tutuşu, iç araba mekanı, dış dizaynlarının tıpa tıp aynı olması Live for speed'i diğer oyunlardan farklı kılıyor.

Yamanın kurulumu oldukça basittir. DDS klasöründeki tüm dosyaları, LFS oyunun kurulu olduğu dizindeki bu konuma "LFS/DATA/DDS" klasörünün içine yapıştırın.

Aynı şeyi VEH klasörü içinde uygulayınız. Kopyaladıktan sonra "LFS/DATA/VEH" konumuna gidip, yapıştırınız.

Modu kurabilmeniz için bu rehber videomuzu izleyebilirsiniz.

lfs 406yı iyi oynamalar...

Güncellenme:

 

LFS PEUGEOT 406 YAMASI EKRAN GÖRÜNTÜLERİLFS Peugeot 406 yaması

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
LFS Peugeot 406 yaması Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil