LFS Volvo S60 yaması

LFS VOLVO S60 YAMASI

Hakkında: LFS Volvo S60 yaması

Firma: Lfs

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 1.78 MB

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows Xp

Dil: İngilizce, Türkçe

Alt Kategori: Eklenti ve Yamalar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

LFS VOLVO S60 YAMASI HAKKINDA

Oyun dünyasında  kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen online araba oyunlarından biri olan Live For Speed'in yamaları ve eklentileri her geçen gün çıkmaya devam ediyor. Dünya üzerinde bulunan her markanın modelini birebir aynısı olarak yama sayesinde Live For Speed oyununa entegre edebiliyorsunuz. İç diyaznlarından tutunda, lastikleri, dirençleri, vitesleri gibi teknik donanımlarıyla birlikte tüm özellikleri içeren yamalar oyuna entegre edilince daha da zevkli hal alıyor.

Bu gerçek arabalardan biride Live For Speed için Volvo S60 model aracın yamasıdır. Bu yama ile LFS severler Volvo S60 ile keyifli bir şekilde vakit geçirebilirler. En iyi ve pahalı araç markalarından biri olan Volvonun en yeni model araçlarından biri olan S60'ın tüm teknik detaylarıyla Live For Speed'e işlenmiş  modelidir.  Live For Speed'e entegre edilmesi ile oyundan daha fazla zevk alabileceksiniz.

Live for speed için geliştirilen bir model aracı bulunan Volvonnun en çok tercih edilen araba yamalardan birisi olan S60ın severek kullanılmasında, gerçekçi olmasının büyük payı var. Diğer araç oyunları gibi kuru bir oynanış tarzı sunmayan Live for speed, kullanıcılara gerçek performans sunuyor. Direksiyon tutuşu, iç araba mekanı, dış dizaynlarının tıpa tıp aynı olması Live for speed'İ diğer oyunlardan farklı kılıyor.

Yamanın kurulumu oldukça basittir. DDS klasöründeki tüm dosyaları, LFS oyunun kurulu olduğu dizindeki bu konuma "LFS/DATA/DDS" klasörünün içine yapıştırın.

Aynı şeyi VEH klasörü içinde uygulayınız. Kopyaladıktan sonra "LFS/DATA/VEH" konumuna gidip, yapıştırınız.

Modu kurabilmeniz için bu rehber videomuzu izleyebilirsiniz.

lfs  S60ı iyi oynamalar...

Güncellenme:

 

LFS VOLVO S60 YAMASI EKRAN GÖRÜNTÜLERİLFS Volvo S60 yaması

 
 
YORUM YAZ
 

   

LFS VOLVO S60 YAMASI HAKKINDA YORUMLAR | 1 Yorum

  • #1

    bu oyun kadar güzelini görmedim mk

    tarihinde yazmış
 
LFS Volvo S60 yaması Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil