Red Crucible 2 - Able Archer

RED CRUCIBLE 2 - ABLE ARCHER

Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

RED CRUCIBLE 2 - ABLE ARCHER HAKKINDA

Able Archer :Red Crucible 2 EightyFive10 firması tarafından oyun severlerin hizmetine sunulan bir MMOFPS oyunudur. Oyunu oynamak için öyle büyük paketler kurmaya gerek yok. Siteyi açıyor, kaydoluyor ve yükleme yapmadan oyununuzu oynayabiliyorsunuz.

Oyundaki tam ekran modu ile birlikte bilgisayarınızdaki bir oyunuyo oynuyor izlenimine kapılıyorsunuz.

 

Oyunu güzel oynanılması zevkli kılan yanlardan biri; haritada mevcut olan tank, helikopter vs. gibi şeyleri kullanabiliyor olmanız. Oyunu başarılı kılan bir diğer büyük unsurlardan biri 3D ile grafiklerin desteklenmesi ve ışıklandırma vs. efektlerin başarılı olmasıd. Oyunda kazanılan her mücadelede karakterimiz tecrübe puanı kazanıyor ve kazanılan bu tecrübe puanlarıyla çeşitli mühimmatlar alabiliyorsunuz. Böylece karakterimizin rakip düşmanlara karşı olan gücünü artırabiliyoruz.

 

Oyuna takım halinde başlanıyor. Oyunda Yer araçları, yani kara birimleri ve Hava Araçları, yani havada irtifa eden helikopterler var. Oyunda ayrıca çeşitli özelliklere sahip birbirinden farklı sekiz adet tank bulunmakta ve elbette bunların her biri hız, menzil, atiklik, cephane bakımından birbirlerinden ayrılmaktadır. Amacımız kısa süre içerisinde mühimmatlarımızı vs. iyi değerlendirerek ölmeden düşman üssüne sızabilmek. Bu hiç de kolay olmayacak.

 

Rekabete ne kadar dayanabileceksiniz bunu tecrübeniz ve belki de şansınız gösterecek...

Güncellenme:

 

RED CRUCIBLE 2 - ABLE ARCHER EKRAN GÖRÜNTÜLERİRed Crucible 2 - Able Archer Red Crucible 2 - Able Archer Red Crucible 2 - Able Archer

 
Yazar:

Kindir kurucusu, web geliştirici, girişimci.

Eklediği Diğer Yazı ve Programlar

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Red Crucible 2 - Able Archer Tüm İndirme Linkleri
  • Henüz indirme linki mevcut değil.
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil