AdwCleaner

ADWCLEANER

Hakkında: Sisteminize bulaşan zararlı yazılımları silin

Firma: Xplode

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 2.09 MB

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows Xp

Dil: İngilizce

Kategori: Güvenlik

Alt Kategori: Diğerleri


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

ADWCLEANER HAKKINDA

Zamanla bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz yazılımlar, istemeyerekte olsa sisteminize bulaşan adware ve malware tarzı zararlı yazılımcıklar ileri zamanlarda sisteminizi aşırı derecede yorarak performans kaybı yaşamasına neden olurlar. Ancak bulaşması kolay olsada kaldırılması zor bir süreç isteyen zararlı yazılımcıkları artık kolayca kaldırabileceksiniz.

Ne yazikki ana sayfa değiştirme araçları, araç çubukları, veri hırsızlığı yapan uygulamalar ve diğer birçok uygulama normal şartlarda bir kullanıcı tarafından zor bir şekilde kaldırılabiliyor.

Bu zor süreçleri yaşamak istemiyorsanız önceden tedbirinizi almakta fayda var. Bu kötücül yazılımlardan sisteminizi korumak için geliştiirlen AdwCleaner, en kolay şekilde sisteminize bulaşan zararlı yazılımcıkları kaldırmanıza yardım ediyor.

Sade bir arayüz ve kolay kullanımı ile her kullanıcın sistemini kendi imkanlarıyla temizleyebileceği bir koruma yazılımı olan AdwCleaner, ücretsiz olması ile de bilgisayarlarda mutlaka kullanılması gerekir.

Uygulama taşıabilir bir sürümle birlikte geldiği için direk tıkladığınızda çalışıyor. Kurulum gerekmeden çalışan uygulamayı kaldır diyebiliyorsunuz ancak kaldırdğınızda tekrar indirmeniz gerekiyor.


Tarama işlemininde kolayca yapıldığı AdwCleaner, tarama sonuçlarını karşınıza getiriyor ve zararlı yazılımları görmenizi sağlıyor.

Piyasada ücretli yazılımara nazaran oldukça kolay olan AdwCleaner denenebilir.

Güncellenme:

 

ADWCLEANER EKRAN GÖRÜNTÜLERİAdwCleaner

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
AdwCleaner Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil