AMD Catalyst Omega Driver

AMD CATALYST OMEGA DRIVER

Hakkında: AMD, uzun bir aradan sonra Ekran kartları için yeninesil sürücü yayınladı

Firma: AMD

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Sürüm: 14.12 «» Diğer Sürümler

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

Dil: İngilizce, Türkçe

Kategori: Sürücüler / Driver

Alt Kategori: AMD Ekran Kartı


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

AMD CATALYST OMEGA DRIVER HAKKINDA

AMD Catalyst Omega Driver, Amd'nin AMD Catalyst kod adındaki sürücülerinden sonra çıkan en yeni nesil bir sürücü paketidir. AMd'nin Radeon ekran kartlarında büyük bir performans artışı sunan yeni nesil AMD Catalyst Omega Driver, indirilmeye sunuldu.

Amd'nin uzun bir süre boyunca driverlara pek önem vermeyişi, Nvidia ile arasındaki rekabet farkını artırmaya yetiyordu. AMD Catalyst sürücülerinden sonra çıkardığı en büyük ve ciddi perofmans artışı sunan sürücülerden biri olan AMD Catalyst Omega, Amd cephesinde büyük bir sevinç yaşatan sürücüdür.

Sürekli olarak AMD Catalyst Beta sürücülerini fırına verip kullanıcılara sunan AMD, Nvidia ile rekabete devam edebilmek için bunu yapmak zorundaydı.

Bundan sonra oyuncu ekran kartlarında ve normal radeon kartlarda büyük bir performans sunacak olan AMD, yeni nesil sürücüleriyle birlikte bu duruma açıklık getirdi.

AMD Catalyst Omega, AMd Radeonlarda %19, APu'larda %29, GPU Boost özellikli kartlarda ise %15'e kadar perfomans artışı sunuyor.

 

AMD Catalyst Omega Driver AMD'nin klasik Radeon ekran kartlarının performansını yüzde 19, APU sistemlerinin performansını yüzde 29'a kadar artırabilmekte. Ayrıca GPU boost özelliği için de belli koşullar altında yüzde 15'e kadar artış söz konusu. Bu sürücü ile oyunlarda daha yüksek kare hızı yakalamanız mümkün.

VSR - Virtual Super Resolution teknolojisinide bünyesine katan Amd, bu sayede oyunlarda yüksek çözünürlükte render alarak düşük çözünürlükte kullanıcıya sunacak. Bu sayedede 1080P destekli monitörlerde 4K görüntü alabileceksiniz.

Performans artışı dışında bir çok özellikle birlikte gelen Omega, video oynatma işlemlerinde büyük bir performans artışı sunuyor.

Güncellenme:

 

AMD CATALYST OMEGA DRIVER EKRAN GÖRÜNTÜLERİAMD Catalyst Omega Driver AMD Catalyst Omega Driver

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
AMD Catalyst Omega Driver Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil