Android İçin GIF Oluşturma Uygulamaları

Android İçin GIF Oluşturma Uygulamaları

Gİf formatı günümüzde git git popülerleşiyor. Bunun en büyük sebebi resim ve videonun arasında bir yerde bulunmasıdır. Bir fotoğrafın çabukluğu ve hızlılığıyla bir videonun anlaşılırlığını ve ilgi çekiliğini buluşturan Gif formatını sevmemek elde değil.

Özellikle Twitter Gif formatının üzerinde çok duruyor ve desteğini esirgemiyor. Üstelik Gİf formatında resimler oluşturmak zorda değil.

Bu yazımızda Android için Gİf oluşturma uygulamalarını tanıtıyoruz.

Cinemagram

Cinemagram Android platformu için en güzel gif oluşturma programıdır. Tek yapmanız gereken 4sn geçmeyen videolar çekmek ve Cinemagram'a eklemek. Cinemagram videonuzdan güzel gif resimleri çıkaracaktır.

Ücretsiz olan Cinemagram ile sınırsız olarak gif resimleri oluşturabilirsiniz. Hazırladığınız gifleri anında Facebook, Twitter ve Tumblr’da paylaşma imkanınız var.

Cinemagram indir

GifBoom

Android sistemler için gif oluşturma programı olan GifBoom tamamen ücretsizdir. Programın en iyi özelliği ise HD çözünürlüğünde gif resimleri oluşturmak.

GifBoom ile dilerseniz çekmiş olduğunuz video veya resimlerle yada o an çekeceğiniz video ilede gif oluşturabilirsiniz. Sadece bir kaç tık ile gif resimleir oluşturabilirsiniz.

OLuşturduğunuz resimleri yine anında sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Gifboom ücretsiz olarak indirin.

Bir önceki yazımız

Facebook'ta arama geçmişini silme

Facebook arama geçmişi silme
Etiketler: Android İçin GIF Oluşturma Uygulamaları,
Güncelleme:

.
Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil