Android Tabletler için Microsoft Office indirilmeye sunuldu

Android Tabletler için Microsoft Office indirilmeye sunuldu

Android işletim sistemine sahip cihazlar için özel geliştirilen Microsoft office uygulaması kullanıcılarla paylaşıldı. Microsoft Office uygulamalarından Word, Excel ve PowerPoint'in içerisinde bulunduğu Mobil Office uygulaması, özel olarak android platformu yüklü olan tablet ve akıllı telefonlarda kulanılabilecektir.

Microsoft Office'in iPhone ve iPad sürümü yayınladıktan sonra büyük bir beğeni kazanması ile birlikte uygulama tam tamına 80 milyon kez indirildi. Bu büyük başarıyı Android platformunada taşımak isteyen Microsoft, tablet kullanıcıları için özel geliştirilmiş ve tablete özel kullanım sunan Microsoft office uygulamasının 2015 Ocağın ilk haftasında ön izleme sürümünün kullanılması için kullanıcılara sunulduğunu hatırlatmak istiyoruz. Ön izleme sürümünü deneyenler uygulamadan menun kaldılarsa Microsoft Office'in final sürümünüe terfi edip daha farklı deneyim yaşayabilirler. Microsoft tarafından Google Playde yerini alan Office uygulaması, ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Tablet cihazları için ücretsiz olan Microsoft Office Microsoft Word, Excel ve PowerPoint araçları son teknoloji ile güncellenmiştir. Office uygulamalarının daha ileri versiyonları ve ticari kullanımı için mutlaka Office 365 aboneliğinizin olması şart koşuluyor. Diğer bir taraftansa 10.1 inç cihazlar (7 inçlik tablet cihazlarınız hariç) içinde Office 365 aboneliğinizin olması gerekiyor.

Bunun dışında ARM tabalı bir işlemci ve 1gb bellekli tabletlerde uygulamadan en doğal performansı alabilirsiniz. Kötü bir tarafı ise henüz Android Lollipop desteği sunmayan Microsoft Office uygulamasını Lollipop'lu cihazlarda kulanamıyorsunuz.

Bir önceki yazımız

Windows 10 yükseltme işlemlerinden hiçbir ücret alınmayacak

Windows 10'a geçişler ücretsiz gerçekleşecek
Etiketler: Microsoft Office android, Microsoft Office tablet sürüm, Microsoft Office android tablet versiyon,

Güncelleme: 4578 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil