AnVir Task Manager

ANVIR TASK MANAGER

Hakkında: Sisteminizdeki çalışan herşeyi kontrol etmenize imkan tanıyor, Trojanları dahi silebilirsiniz

Firma: AnVir Software

Lisans: Demo

Dosya Boyutu: 5.63 MB

Sürüm: 7.0.4 «» Diğer Sürümler

Platform: Windows 7, Windows Vista, Windows Xp

Dil: İngilizce

Kategori: Araçlar

Alt Kategori: Sistem Araçları


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

ANVIR TASK MANAGER HAKKINDA

AnVir Task Manager sisteminide çalışan tüm programların risk derecelerini belirler. Antivirüslerin kaçırdığı zararlıları bularak sisteminizin güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. Gereksiz programlarıda belirler ve kapatmanızı sağlayarak performans artışı sağlamayada yardım eder.

Windowsun ayarlarını kolayca yapabileceğiniz AnVir Task Manager, tek pencereden bir çok ayar yapabilme rahatlığını sizlere sunuyor. Hem sistem performansınız artıyor hem de güvenlik seviyeniz artıyor. Aynı zamanda pahalı güvenlik çözümlerinin yaptığı işlemleri ucuz maliyetiyle yaparak size para tasarrufu sağlıyor.

Windows Task Manager ne yapar

Standart görev yöneticisinin yerine geçerek sisteminizi profesyonelce izlemenizi sağlayan AnVir Task Manager ile o anda çalışan programları, başlangıçta açılan programları, çalışan hizmetleri, internet bağlantı türlerinizi ve donanım sürücülerinizi izlemenizi kolaylaştırır.

Antivirüslerin yakalayamadığı virüsleri, AnVir Task Manager ile etkisiz hale getirebilirsiniz. Bunu çalışan programların güvenlik derecelerini ölçerek yapmaktadır. Aynı zamanda bir programın başlangıçta çalışmasını algıladığı anda size öneri sunar. Sizde engelleyebilirsiniz.

AnVir Task Manager ile sisteminizde çalışan programları en güncel virüs tarama sitesi virüstotal.com üzerinden taratabilirsiniz. Bunun için çalışan programa sağ tıklayıp virüstotal.comda tarayı seçin.

Sistem geliştirme ayarları ile windows 7,8, xp ve vistanın bilinmeyen özelliklerini keşfedebilirsiniz. Bir çok keşfedilmeyen özellikler sizi bekliyor.

AnVir Task Manager ile başlangıç programlarını gecikmeli olarak başlatabilirsiniz. Bunun sonucunda sisteminiz açıldığında belirlediğiniz saniye sonrasında program çalışmaktadır. Buda açılış hızınızı artırmak demektir.

AnVir Task Manager ile hem bilinmeyen özellikleri keşfedersiniz hemde sisteminizin güvenliğini artırabilirsiniz.

Güncellenme:

 

ANVIR TASK MANAGER EKRAN GÖRÜNTÜLERİAnVir Task Manager AnVir Task Manager AnVir Task Manager AnVir Task Manager

Tümünü Gör
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
AnVir Task Manager Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil