AutoCAD

AUTOCAD

Hakkında: En popüler 2D-3D çizim programı

Firma: Autodesk Inc

Lisans: Süre Kısıtlamalı Demo

Sürüm: 2013 «» Diğer Sürümler

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows Xp

Dil: Almanca, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Rusca, Türkçe

Alt Kategori: Resim - Grafik


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

AUTOCAD HAKKINDA

AutoCAD, mimarlardan, elektrikçilere, makine parça tasarımcılarından tutunda tüm teknik resim kullananlar için en çok tercih edilen bir araçtır. Bilgisayar destekli programlar arasında bir numaralı yerini koruyan AutoCAD, dünyada belkide en çok tercih edilen yazılımlardan biridir.

İçerisindeki tasarım araçları sayesinde hem 3 boyutlu hemde 2boyutlu tasarımlarını rahatlıkla AutoCAD yardımıyla hayata geçirebiliyorsunuz. 2014 versiyonuylada eski versiyonlarından farklı özelliklerle gelen AutoCAD 2014, mühendis, tekniker, mimar ve sanatçılar tarafından kullanılıyor.

2 boyutlu çizim sayedinde teknik resimlerinizi bilgisayar ortamında çizerek kolayca yazıcıdan çıkarabilirsiniz. Dilerseniz 3 boyutlu tasarım modellemeyi tercih ederekte çizdiğiniz teknik resmi 3 boyutlu hale getirebiliyorsunuz. Serbest çizim araçlari, gelişmiş yetenekleri sayesinde bu işlemler çok pratik hale getirilmiş. Değişik türden parçaları bilgisayar ortamında çizebiliyorsunuz. Autocad'te bulunan Autodesk Invertor Fusion aracı yardımıyla farklı programlarla çizilen 3 boyutlu tasarımlarınızı içeriye aktararak üzerinde düzenleme yapma imkanınızda bulunuyor.

AutoCAD, parametrik dizayn yeteneği sayesinde zamandan tasarruf yapmanızı sağlıyor. Bir tasarımızda değişiklik olduğunda hemen üzerine uygulayarak, değişikliği parçanızda görebiliyorsunuz. Mühendisler tarafından en çok tercih edilen AutoCAD'de dökümantasyon oluşturucuda bulunuyor. Bu sayede mühendislik projelerinizde çizimleriniz daha rahat hale geliyor.

Mimarlar, mühendisler ve tasarımcılar ve aklınıza ne geliyorsa bilgisayar ortamında çizim yapmak için AutoCAD'i tercih edebiliyorlar. Çünkü autocad oldukça gelişmiş özelliklere sahip teknik resim çizim aracıdır.

AutoCAD 2014'ün gelişmiş özellikleri sayesindede kagıt ve kaleme ihtiyaç duymadan, kagıdınızda silgi kullanmadan rahatlıkla çizim yapabileceksiniz.

AutoCAD 2014'ün deneme sürümü sayesinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca AutoCAD 2014'un hem 32 hemde 64 bit işletim sistemlerine deteği bulunuyor.

Güncellenme:

 

AUTOCAD EKRAN GÖRÜNTÜLERİAutoCAD AutoCAD AutoCAD AutoCAD

Tümünü Gör
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
AutoCAD Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil