Avast 2015 yayınlandı. Hemen indirin

Avast 2015 yayınlandı. Hemen indirin

Avast firması tarafından geliştirilen ücretsiz antivirüs programı olan Avast 2015'İn tam sürüm paketleri yayınlandı. Yeni eklenen gelişmiş özellikler sunan Avast 2015 ile bilgisayarlarınızı güvenli bir şekilde koruma altına alabilirsiniz

4 çeşit antivirüs sürümü bulunan Avast, her sene olduğu gibi bu senede yepyeni sürümünü piyasaya sürdü.

Avast Free Antivirüs 2015,Avast Pro 2015, Avast İnternet Security 2015, Avast Premier 2015 adında 4 sürüme sahip olan Avast 2015'e ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz.

Avast 2015'İn free sürümünde gelen özelliklerden bahsedecek olursak;

Ev ağı güvenli sayesinde ev ağızını tehlikelere karşı tek tıklamayla koruma altına alabilirsiniz. BU özellik sayesinde ev ağınıza ve yönlendiricinize yapılan tehlikeli atakları engelleyebilir.

Güvenli https taraması sayesinde sık kullandığınız banka ve benzeri sitelere daha güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz

Yeni geliştirilmiş tarayıcı temizleme özelliği sayesinde yeterli bilgisasayar bilgisine sahip olmayan kullanıcıların yapamadıklarıuı araç çubukjlarını kaldırabilirsiniz. Avast Browser Cleanup yardımıyla istenmeye araç çubuklarını ve arama ayarlarını eski haline getirerek tarayıcılarınızı ilk günkü haline alabilirsiniz.

Anti-malware ve akıllı tarama teknolojisi sayesinde bilgisayarınızı tek tıklama ile tarayabilir ve genel temizlik yapabilirsiniz. Üstelik virüslerin dışında malwarelere karşıda sağlam savunma yapıyor.

Sürekli güncellene veritabanı sayesinde her daim güncel kalarak, yeni çıkan zararlılara karşı sisteminizi koruma altına alabilirsiniz.

Hemen indirin

Bir önceki yazımız

Google Calendar'ın yeni sezona özel duvarkağıdı

Google Calendar'dan sezona özel duvar kağıdı
Etiketler: Avast 2015, Avast 2015 indir, Avast 2015 - Beta 3,

Güncelleme: 1884 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil