Başlat menülü Windows 9 ekran görüntüleri sızdırıldı

Başlat menülü Windows 9 ekran görüntüleri sızdırıldı

Wİndows 8'de başlat menüsünün olmayaşı çoğu kullanıcının sinirileri artırsada, bazı haberler bu sinirleri biraz yatıştıracak gibi gözüküyor. Sizde bu durumdan şikayetçiyseniz bu haberimiz sizi sevindirecektir.

Merakla beklenen Başlat menüsüne sahip olarak geliştirilen Windows 9'un ekran görüntüleri piyasaya sızdırıldı. Hatırlayacağınız üzere Microsoft Windows 7 ile piyasaya çıktığında büyük bir başarı yakaladı. Bu işletim sistemiylede büyün ihtiyaçları karşlımayıda başarmıştı. Microsoft, bu başarısını ileriye dönük gerçekleştirmek için Wİndows 8'i geliştirmeye başlamıştı ve piyasaya sürmüştü. Tamamen dokunmatik ekranlara yönelik geliştirilen Wİndows 8 ne yazıkki masaüstü sistemleri arkaplana atmıştı. Bunun en büyük örneğide radikal bir karar alan Microsoft'un başlat menüsünü tamamen kaldırması görünüyordu. İşte bu sebeple Microsoft, yoğun kullanıcı şikayet mesajlarına maruz kalmıştı.

Yakın zamanda çıkan Windows 8.1 güncellemesiyle Microsoft, başlat menüsünü görünüş olarak koysada, eksi işlevinden biraz uzaktı ve detaylı bir çalışma yapmamıştı. ANcak yapılan haberlerdende anlaşılacağı üzere Microsoft, başlat menüsün geri geleceğini bildiren duyurular yapmıştı. MYCE adlı internet sitesinin yayınladığı haberde bir sonraki Windows sürümüne( bu windows 9 oluyor ) ait olan bir ekran görüntüsüde yer aldı. Bu ekran görüntüsüne bakarak en azından Wİndows 9'daki başlat menüsünü görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız

Google, kişisel ve istemediğiniz bilgileri arama motorundan kaldırıyor.

Google, istemediğiniz bilgileri aramalardan siliyor
Etiketler: Windows 9 ne zaman çıkıyor, Windows 9 başlat menüsü,

Güncelleme: 1213 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil