Batman Arkham Origins Android platformuna geliyor

Batman Arkham Origins Android platformuna geliyor

Geçtiğimiz yıl İOS platformu için piyasaya sürülen Batman oyunlarının sen versiyonu Batman Arkham Origins, nihayet Android platformunada geliyor. Bu haber Android oyunseverleri sevindiriyor.

İOS için yayınlandıktan sonra oyunun Android versiyonunun ne zaman çıkacağıysa merak konusuydu. İşte beklenen zaman geldi ve meraklar sona erdi.

Etkileyeci görselleriyle ve 1 on 1 savaş tekniğiyle oldukça beğeni toplayan Batman Arkham Origins, Google PLay üzerinden ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu. F2P türünde Android oyunseverlerin karşısına çıkan Batman Arkham Origins'in oynanış tarzı ve kontrolleride bir hayli kolay.

Android kullanıcıları Batman Arkham Origins'te kazandığı her dövüşten belli başlı ödüller kazanarak oyundan daha fazla zevk alıyorlar.

Batman Arkham Origins'te kontrol sisteminden bahsetmek gerekirse, dokunmatik tuşlar sayesinde oyunu oynayabiliyoruz. Oyun esnasında ekrana beliren tuşlar yardımıyla dövüş yapabiliyoruz. Yan, dövüş sistemi ekrana gelen Gamepad yardımıyla gerçekleşiyor. Ayrıca tuşlara tıklayarak, isteğimize göre kombinasyon yapma imkanıda kullanıcıya sunuluyor.

Kullanıcılar genelde oyunun grafiklerinden etkilenmektedir. AYnı zaman gerçekçi ve canlı bir oyun tarzı sunuyor olmasıda, kullanıcıları etkileyen oyunun özelliklerinden biridir.

Özelliklede karakterlere verilen detaylarda dikkatten kaçmıyor.

Hemen Batman Arkham Origins'aşağıda linklerden indirebilirsiniz.

Android apk versiyonunu

Bir önceki yazımız

Windows 8.1 güncellemeleri ne zaman yayınlanıyor

Windows 8.1 güncellemesi ne zaman yayınlanacak?
Etiketler: batman arkham origins, Batman Arkham Origins ios, Batman Arkham Origins android indir, Batman Arkham Origins ne zaman çıkıyor,

Güncelleme: 1037 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil