Battlefield Mobil Cihazlara Geliyor

Battlefield Mobil Cihazlara Geliyor

EA Games sadece bilgisayar , play sitation veya Xbox gibi platformlarda değil aynı zamanda mobil alanda da aktif olarak oyun üreten ve tasarlayana bir firma. Geçen aylarda Apple market ve Android Market uygulamaları vasıtası ile Fifa 14 ü ücretsiz olarak kullanıcılara sunan firma büyük beğeni kazanmıştı. Kindir. net de değindiğimiz konuda oyunun dosya boyutu ilgi çekiciydi. Yaklaşık 1,5 gblık bellek kapasitesine gerek duyan oyun tablet ve üst düzey işlemcili Android telefonlarda oynanacak cinstendi. EA Games in Sims gibi , Fifa gibi bir çok oyunu mobil platformlara uygun bir şekilde sunması bu alanda ne kadar bnaşarılı olduğunu gösteriyor.

Gündemdeki en önemli konulardan biride Battlefield serisinin dördüncü oyunu olan Battlefield 4 e sayılı günler kala EA games tarafından yapılan açıklamaydı. Firmadan yapılan açıklamaya göre Battlefield oyununu artık mobil cihazlarda da görebileceğiz. Firmanın yetkilileri tarfından yapılan açıklamlara göre oyunun yüksek teknoloji sahibi ve oynanabilirliği yüksek bir yapıya sahip olacağı açıklandı. Bir çok müdavimi olan oyunun mobil versiyonunun da piyasaya çıkacağının duyurulması oyunun fanatiklerine ve oyuna aşikar olan diğer oyuncularında heyecanlanmasına sebep oldu.

Oyunun Windows Phone araçlarına, Apple mobil araçlarına ve Andorid destekleyen mobil araçlarda desteklenip oynanabilecek. Tabi ki yüksek çözünürlüğü ve aynı zamanda yüksek teknoloji ile yapılan oyunun grafikleri de bir hayli yüksek olacaktır. Mobil cihazlar için yüksek bellekler bu oyunlar için gerekli olacaktır.

Bir önceki yazımız

GTA 5 PC için 2014te çıkacak

GTA 5 PC'ye 2014 te Gelecek
Etiketler:

Güncelleme: 1339 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil