BomBom fırlatıcı

BOMBOM FIRLATICI

Hakkında: BomBom fırlatıcı bombom adlı online oyunu bilgisayara kurup daha kolay bir şekilde girmenizi sağlayan oyun firmasının ürettiği yazılımdır.

Firma: 337

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 1.52 MB

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows Xp

Dil: Türkçe

Alt Kategori: Oyun

Sistem Gereksinimleri

Windows 7,windows vista,windows xp

Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

BOMBOM FIRLATICI HAKKINDA

BomBom  bilgisayarınıza indirmeden internet üzerinden diğer oyuncular ile online olarak oynayabileceğiniz bir oyundur. Bombom oyunu çıktığı ilk günden beri dünyanın fenomeni olmayı başarmıştır ve dünyada tüm ülkelerde sevilerek oynanan bir online oyundur. Bombom oyunu dünyanın en çok oynanılan online oyunları arasına girmiştir.Aslında oyunun gerçek adı yani diğer ülkelerde kullanılan adı DDtankdır. Bu oyundan biraz bahsedecek olursak sevimli karakterlerden oluşur dışarıdan görünüşte tıpkı bir çocuk oyunu gibi görünsede büyük emek ve çaba gerektiren yapıya sahiptir. BomBom oyununun grafikleri, oyun içindeki karakter yapıları, silahları, kıyafetleri son derece güzel bir görüntüye sahip olduğu için oyunu çekici kılmaktadır.

Oyuna nasıl girilir ?

 

Oyunu oynamaya başlamak için Bombom web sitesinden üye olup oyuna giriş yapmanız gerekli. Ardından ilk gelen sayfada kız yada erkek olarak karakterinizi seçin. Oyunda kullanmak istediğiniz isminizi girin. Ardından başla tuşuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.  Başta size oyunu öğrenebilmeniz açısından oyunun kullanımına dair bir eğitim verilecek eğitimi tamamladıktan sonra oyunu oynamaya hazırsınız demektir.

 

Artık oyunda yeni arkadaşlar edilebilir, birliklere katılarak çevrenizi geliştirebilir ve oyunun keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

 

Bombom oyunu bilgisayara yükleme gereği duymadan tarayıcı üzerinden oynanılan flash tabanlı bir oyundur. Fakat oyuncuların daha iyi  deneyimi için ve insanların daha rahat erişebilmesi için oyuna ait bir yazılım olan Fırlatıcı geliştirilmiştir. Fırlatıcıyı bilgisayarınıza kurarak oyuna  giriş yapabilirsiniz.

 

Güncellenme:

 

BOMBOM FIRLATICI EKRAN GÖRÜNTÜLERİBomBom fırlatıcı

 
 
YORUM YAZ
 

   

BOMBOM FIRLATICI HAKKINDA YORUMLAR | 2 Yorum

 • #2

  aman atnrım kedi ölmüş aldı ah be

  tarihinde yazmış
 • #1

  indirmek istiyom

  tarihinde yazmış
 
BomBom fırlatıcı Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
 • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil