Call of Duty: Advanced Warfare PC sürümü internete düştü

Call of Duty: Advanced Warfare PC sürümü internete düştü

Tüm dünyada oyunseverler tarafından merakla beklenen FPS oyun serisi Call of Duty'in yeni versiyonu olan Call of Duty: Advanced Warfare'e ait PC sürüm dosyaları resmi çıkış yapmamasına rağmen internete sızdırıldı.Buna benzer bir durum daha öncede oyunun duyuru tarihindede yaşanmıştı. Oyunun yayıncı firması Activision ve geliştiricisi Sledgehammer Games daha önce oyunu 4 Mayıs tarihinde resmi olarak duyurmayı amaçlıyordu. Bu duyuru için bir video yayınlandı. Videoda ise Holywood aktörü Kevin Spacey bize oyunda kötü kahraman olduğunu göstermişti. Ancak Call of Duty: Advanced Warfare'in 4 Mayıs'ta yayınlanması amaçlanan videosu resmi duyuru tarihi gelmeden birkaç gün önce piyasaya sızdırılmıştı. Bu durum sebebiyle de oyunun duyuru tarihi birkaç gün erkene çekilmek durumundaydı.

Call of Duty: Advanced Warfare'in aynı senaryosu şimdide oyunun tam sürümünde gerçekleşti. 4 Kasım 2014'te piyasaya sürülmesi beklenen oyunun tam sürümü 2 gün öncesinde internette indirilmeye sunuldu bile. Yaşa dışı yollarla indirilmeye sunulan oyun torrent sitelerinde ve forum sitelerinde en fazla indirilmiş içerik olarak üst sıralara çıktı.

Call of Duty: Advanced Warfare, oyun severleri geleceğe taşıyan ve konusuyla büyüleyen bir oyundur. Oyunun sürekli kendini tekrar eden bir yapısı vardı ancak Call of Duty: Advanced Warfare ile bu ne şekilde değiştirilmişti en kısa zamanda göreceğiz.

Oyun Resmi olarak 4 Kasım 2014'te piyasaya sürüldü.

Bir önceki yazımız

Firefox 33.1 sürümü yayınlandı.

Firefox 33.1 çıktı. Hemen İndirin !
Etiketler: Call of Duty: Advanced Warfare, Call of Duty: Advanced Warfare çıkış tarihi, Call of Duty: Advanced Warfare sistem gereksinimle, Call of Duty: Advanced Warfare konusu, Call of Duty: Advanced Warfare fragman, Call of Duty: Advanced Warfare fiyatı, Call of Duty: Advanced Warfare satın al,

Güncelleme: 1493 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil