Call of Duty: MW3 Türkçe Dublaj

CALL OF DUTY: MW3 TÜRKÇE DUBLAJ

Hakkında: Popüler savaş oyunu Call of Duty: MW3'ün Türkçe Dublaj dosyaları

Firma: Oyunçeviri

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 9, Windows Vista

Dil: Türkçe

Alt Kategori: Eklenti ve Yamalar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

CALL OF DUTY: MW3 TÜRKÇE DUBLAJ HAKKINDA

Dünya genelinde popüleriteye sahip olan Savaş oyunu serisi Call of Duty'in son modern savaşları olan Call of Duty: MW3'ü ingilizce oynayıp bitirdiyseniz, tekrar başlamaya hazır olun. Call of Duty: MW3'ün TÜrkçe dublaj dosyaları hazırlandı ve kullanıcılara sunuldu.

Call of Duty: Modern Warfare 3'ü tamamiyle Türkçe dil olarak oynayabileceğiniz bu dosyalar'ı ücretsiz olarak indirip kurabiliyorsunuz.
Uzun uğraşlar sonucu hazırlanan Türkçe dil paketi 2.2 gblık boyutuyla sizleri bekliyor.

Türkiye'nin oyunlarda Türkçeleştirme ilemi yapan topluluğu Oyunçeviri.com tarafından hazırlanan Call of Duty: MW3 Türkçe dil paketi, oyun içerisindeki seslendirmeleri ve diyalogları tamamiyle dublaj hale getiriyor.  40 kişilik bir ekibin emekleriyle oluşan yama, kullanıcılarına keyifli bir Call of Duty: MW3 sunacaktır.

FPS oyunları tarihinde kendine ait bir yeri bulunan Call of Duty: Modern Warfare oyun serisi, günümüz dünyasında geçen başarılı bir savaş oyunudur. Klasik 2.dünya savaşlarından çıkarak, FPS temasını tamamiyle değiştiren Call of Duty: Modern Warfare, bu oyunuyla büyük bir çıkış yakaladı. Call of Duty: Modern Warfare serisindeki oyunların komplo teorilerinden esinlenmesi başarılı bir hikayeyide beraberinde getiriyor.

İşte böyle bir oyunu neden anlayarak oynamıyoruz. Artık bu çok kolay. Yapmanız gereken Call of Duty: Modern Warfare TÜrkçe Dublaj paketini indirip, kurmak olacaktır.

Güncellenme:

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Call of Duty: MW3 Türkçe Dublaj Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil