Call of Juarez: Gunslinger

Call of Juarez: Gunslinger

Call of Juarez: Gunslinger vahşi batı temeasını iliklerinize kadar yaşayabileceğiniz bir video oyunu . TechLand şirketi tarafından geliştirilmesi ve yazılım işlemleri yapılan oyunu, Ubisoft pazara sürerek satılmasını sağladı. Sistem gereksinimleri olarak oldukça düşük bir sistem isteyen oyun türün müdavimleri tarafında oldukça ilgi gördü. Cartel serisinin beğenilmediğini gören oyuncular Call of Juarez: Gunslinger ile tekrar vahşi batı temasını işlediler. Outlast tarzını benimseyen oyunu 30 tl ye play Store dan alabiliyorsunuz.

Oyunda üç adet seçenek var, hikaye modu, arcade modu ve düello modu olarak size bazı seçenekler sunuluyor. Hikayede bir bara girerek bir bira içen kahramanımız hayatına aksiyon ile devam ediyor. Hikayeler tarihte ün salmış insanlarla ilgili. Ünlü çeteler ve ünlü silahşörler oyunda işleniyor. Daltonlar , Red Kit gibi gerçek hikaye ve fotoğrafları görebiliyorsunuz.

Oyunda bölümler birbirleri ile fazla bağlantılı değil. Karakterinize yeni özellikler katabiliyorsunuz. Mesela hızlı silah çekme , daha hızlı şarjörü boşaltıp doldurma gibi yetenekleri kullanabiliyor ve geliştirebiliyorsunuz. Call of Juarez: Gunslinger 2 gblık sistem belleği yani ram , %12 mb hafızaya sahip ekran kartı ve en az dört çekirdekli işlemcisi olan bir sistemi istiyor. Grafiksel olarak gayet göz dolduran oyunda bolca kan ve silah sesine şahid olmamız vahşi batı temasının doğası gereği mümkün. Eğlenceli ve verdiğini paranın her kuruşuna değebilecek bir oyun. İyi eğlenceler.

Bir önceki yazımız

Gta nınüç boyutlu hali

GTA nın Üç Boyutlu Hali
Etiketler:

Güncelleme: 2993 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil