CatGrab

CATGRAB

Hakkında: Fotoğraf arşivinizi hizaya sokun

Firma: CatGrab

Lisans: Demo

Dosya Boyutu: 6.80 MB

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows Xp

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Resim - Grafik


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

CATGRAB HAKKINDA

Cat Grab programı eğer fotoğraf arşiviniz varsa ve bu arşivinizi bir hizaya sokup belirli tarih ve günlere göre fotoğraflarınızı ayırmak istiyorsanız, işinizi oldukça kolaylaştıracak bir uyugulama.

 

Progmram tarhi ve saate göre fotoğraflarınızı en ince detaya inerek arşivler ve isimlendirir. Onlarca hatta yüzlerce fotoğraf arasından bir fotoğrafı bulmak istediniz fakat resmin ismin hatırlayamadınız arişivinizde baya kalabalık bu fotorafı bulmak için baya çaba harcayaksınız ve haracadığınız zamanda bir o kadar artacak. Cat Grab uygulaması ile bu derde bir son verebilirsiniz.

 

Program ile ne kadar büyük bir resim ve fotoğraf arşiviniz olursa olsun bu arşivi Cat Grab ile taratarak dosyaların yeniden isimlendirilmesinden sonra çok rahat ve bir o kadarda hızlı bir şekilde istediğiniz fotoğrafı kolayca bulabilrsiniz. Fotoğraf makinanızı bilgisayarınıza bağladıktan sonra Cat Grab uygulaması ile tek tıkla fotoğralarınızı hard diskinize aktarabilir, düzenli ve saate ve tarihe göre isimlendirerek arşiveleyebilirsiniz. Fotoğraf ve resimlerle veya grafiklerle uğraşanlar için beğenilerini kazanacak bir uygulama

Güncellenme:

 

CATGRAB EKRAN GÖRÜNTÜLERİCatGrab CatGrab

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
CatGrab Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil