Chrome'un en popüler eklentileri -1-

Chrome

Bu yazımızda en popüler internet taraıyıcılarından biri olan Google Chrome'ın en iyi eklentilerini sizler için derledik.

İsterseniz fazla lafı dolaştırmadan en iyi popüler olarak kullanılan eklentilerden başlayalım.

Forecastfox

Tarayıcunız üzerinden istediğiniz bölgenin hava durumunu öğrenebilirsiniz. nem, yağış, barometrik basınç, UV radyasyonu, görüş, rüzgar ve ay evrelerini gibi birçok bilgiyide Forecastfox sayesinde öğrenmeniz mümkün.

Sketchpad

Tarayıcınızı bir çizim merkezine dönüştürmeyi saklayan ve flasha gerek duymayan bir eklentidir.

Aviary image editor

Tarayıcınız üzerinde görsel düzenleme yapabilmenizi sağlayan bir eklenti olan Aviary image editor, herhangi bir yazılama gerek duymadan çalışabiliyor. Tarayıcınız üzerinden resim düzenleme işlemlerini kolay bir şekilde Aviary image editor ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca birçok filtrede sunuyor.

Saat

Bu uygulama belkide en basitlerinden biri. Tarayıcınızı bir dijital saate dönüştüren bu uygulamada saatinize birçok değişik ayar yapabilirsiniz.

TooManyTabs

Chrome'de işinize yaracak bir eklenti olan TooManyTabs, sekmeler arasında kaybolmanızı engelliyor. İnternette dolaşırken veya araştırma yaparken sayfalar arasında kayboluyorsanız TooManyTabs'i deneyebilirsiniz.

PanicButton

Chrome eklenen panik düğmesi belkide hayatınızı kurtaracak. İnternette gezmenize sinir olan patronun geldiğinde hemen panik tuşuna basarak görmesinizi engelleyebilirsiniz. Yada yasak bir sitede dolaşırken arkadaşınız geldiğinde görmesini istemezseniz hemen panik tuşuna basarak, tarayıcı gizleyebilirsiniz.

Pixlr-o-matic

Bu uygulama sayesinde fotoğraflarına farklı efektler vererek, ayrı bir hava katabilirsiniz. Fotoğraflarınızı Pixlr-o-matic iel tarayıcınız üzerinden düzenleyebilirsiniz.

WOT

En güvenli eklenti olan WOT, bir internet kullanıcı topluluğu olarak biliniyor. İnternetteki zararlı siteleri Wot ile öğrenebilirsiniz. Wot'un amacı sahtekarlığa karşı kullanıcıları korumaktır. Wot sayesinde Chrome üzerinden girdiğiniz web sitenin güvenlik sınıflandırmasını görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız

Windows 8.1'in ince ayarları

Windows 8.1'in en ince ayarları -2-
Etiketler:
Güncelleme:

.
Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil