Dellow WordPress Tema

DELLOW WORDPRESS TEMA

Hakkında: Wordpress'te kullanabileceğiniz harika bir blog teması

Firma: Wordpress

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 1.46 MB

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 9, Windows Xp

Dil: İngilizce

Kategori: Temalar

Alt Kategori: Wordpress


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

DELLOW WORDPRESS TEMA HAKKINDA

En çok kullanılan Açık kaynak kodlu blog scripti olan Wordpress, Dünya genelinde ve Türkiyede webmasterlar tarafından terci,h edilen en iyi blog sistemi olarak gösteriliyor. Açık kaynak kod yapısı ile dünyada en çok kullanılan Wordpress, ücretsiz olmasıyla da kullanıcılar tarafından tercih edilmekte ön plana çıkıyor.

Wordpress sayesinde hiç zaman kaybetmeden kısa süre içerisinde kendi web sitenizi kurabilir ve yayınlayabilirsiniz. Sitenize içerik eklemeye anında başlayıp bloglamaya adım atabilirsiniz. Blog konusunda uzman olan Wordpress ile istediğiniz tarzda web siteleri ve blog sistemleri oluşturabilirsiniz.

Türkçe dil desteği sayesinde Türk kullanıcılar tarafındanda beğenilen ve kurulan Wordpress, Türkçe paketini kolayca indirip entegre imkanı sunuyor.

Wordpress ile video sitesi açmak istiyorsanız bu temayı bir deneyin deriz. Dediğimiz gibi Wordpress ile her alanda web sitesi oluşturabilirsiniz. Desteklediği binlerce teması bulunan ve sürekli geliştirilen Wordpress'in destek ağıda bir o kadar büyüktür.

Bir Wordpress sitesi kurduğunuzda kesinlikle yarı yolda kalmıyorsunuz. Yardım sitelerinin çok olduğu bir platform olan Wordpress, kesinlikle kullanılması gereken bir scriptir.

Wordpress dellow temasının demo görüntüsünü buradan görüntüyebilirsiniz.

Güncellenme:

 

DELLOW WORDPRESS TEMA EKRAN GÖRÜNTÜLERİDellow WordPress Tema

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Dellow WordPress Tema Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil