Dropbox Carousel'in İpad ve Web sürümleri yayınlandı

Dropbox Carousel

Popüler olarak kullanılan bulut tabanlı depolama servisi Dropbox'ın geçtiğimiz ay çıkardığı fotoğraf servisi Carousel'in İpad ve Web sürümleri yayınlandı. Şu an sadece Android ve iOS sistemlere uyumlu olan ve ilerleyen zamanlarda kullanım oranının artması beklenen Carousel, potansiyeli giderek artabilecek seviyede ilerliyor.

Carousel, fotoğraflarınızı ve videolarını tek bir depolama alanından kontrol etmenizi ve düzenlemenizi sağlayan başarılı bir servistir. Oldukça şahane bir arayüzü bulunan Carousel sayesinde fotoğraf ve videolarınızı tek bir yerden ulaşabilir, bunları bulut tabanlı Dropbox'da sakladığınız içinde cihazının depolama alanını işgal etmemiş olacaksınız.


Fotoğraf ve videolarınızı paylaşma konusunda yeteri kadar iyi olan Carousel'i bugünden itibaren İpad sahipleri kullanabilecek ve ayrıca kullanıcılar web üzerindende kullanabilecekler. Sizde mobil cihazlarınız sayesinde fotoğraf ve video çekmeyi seviyorsanız ve bunları depolamada sorun yaşıyorsanız Carousel size yardım edecektir. Düzenli bir arşiviniz olacak.

Carousel'i kullanabilmek için Dropbox hesabı oluşturmanız gerekiyor. Dropbox'un size sunduğu 2gb depolama alanını kullanmaya başlayabileceğiniz gibi arkadaşlarınıza tavsiye ettiğinizde ekstra depolama alanı alabiliyorsunuz. Tüm bunların dışında aylık ödeme karşılığında depolama alanı alabiliyorsunuz.

Yakın zamanda Android cihazlar içinde çıkacak olan Carousel'i aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Carousel Web sürümü

İpad versiyonu

Bir önceki yazımız

Directions Map bir online harita oluşturma servisidir.

Directions Map İle Kendi Haritalarınızı Oluşturun
Etiketler: Dropbox Carousel ipad, Dropbox Carousel web, Dropbox Carousel indir,

Güncelleme: 1613 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil