Electronic Arts, Star Wars Oyunları Çıkaracak

Electronic Arts, Star Wars Oyunları Çıkaracak

Electronic Arts , hepimizin bildiği gibi oyun sektörünün kilometre taşlarından birini temsil ediyor. Efsane haline gelmiş serilere de imzasını attığını biliyoruz. Örnek vermek gerekirse Need For Speed serisi, Fifa serisi bunlar ile çoğumuzun çocukluğu geçti ve hala daha bu oyunların müptelası olanlar var. Daha doğrusu koleksiyon halinde saklayanlar bile bulunmakta.

Tabi ki sadece bu yapımlar ile sınırlı değil Electronic Arts ın sanat eserleri. Dünya sinema tarihinde hasılat rekoru kırmış bir serinin de oyu sektörüne uyarlamasını yapmış bir firma Electronic Arts. Evet doğru bildiniz Lord Of The Rings bahsediyorum. Hem role playing modunda hem de strateji modunda en iyi performansı çıkararak bize harika bir oyun deneyimi sunmuştu Electronic Arts. Tüm bu başarı hikayelerini bir tarafa bırakacak olursak yeni bir haber ile yine oyun medyasının gündemine bomba gibi oturacak bir haber ile karşı karşıyayız.

Disney tarafından lisanslı olan Star Wars serisi Electronic Arts ile anlaşılarak oyun sektörüne uyarlamasını bu firma üstlendi. Daha önce piyasada çıkmış olan Star Wars: The Old Republic oyununu zaten yayınlayan Electronic Arts şirketi idi. Electronic Arts cephesinde her hangi bir resmi açıklama olmasa da Disney açıklamayı medyaya bildirmişti. Her iki taraf adına umarız iyi olur. Tabi ki en büyük temennimiz oyunların oynanış ve grafiksel olarak tatmin edici seviyede olması.

Bir önceki yazımız

Yandex.Navigasyon windows 8'ede geldi

Yandex.Navigasyon, Windows 8 içinde yayınlandı
Etiketler:

Güncelleme: 1634 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil