En popüler Android uygulamaları -2-

En popüler Android uygulamaları -2-

En popüler android uygulamalarını tanıtmaya devam ediyoruz. Google play üzerinden popüler olan Android uygulamalarından en iyilerini sizler içi toparladık.

Firefox

Farklı platformlarda kullanılan en iyi tarayıcılar arasında gösterilen Mozilla Firefox'un android versiyonuda oldukça popüler. Windows ortamındaki Firefox ile aynı motoru kullanan uygulama, aynı eklentileride kullanmanıza olanak sağlıyor. Kişiselleştirme istiyorsanız mobil platformda Mozilla Firefox'u mutlaka denemelisiniz. Zira gelişmiş motoru, eklenti seçenekleri ve güvenli gezintisi sayesinde kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Mozilla Firefox'ı Android için indirin.

Google Play Store

Android uygulamalarının bulunduğu Google Play mağazasında güncel android uygulamalarına kolayca ulaşabilirsiniz. Google'ın kendi uygulamasıdır.

Handcent SMS

Handcent SMS, kısa mesaj atabileceğiniz ve alabileceğiniz en başarılı android uygulamalarından biridir. Handcent SMS sayesinde mesaj gönderirken, mesajınızı şifreleyebilirsiniz.

Handcent SMS'i android için indirin.

Instagram

Instagram'ı duymayan kişi sayısı azdır. Instagram sayesinde fotoğraflarını düzenleyebilir ve onları arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

Instagram'ı android için indirin.

Jetpack Joyride

Android için geliştirilmiş başarılı bir oyun istiyorsanız popüler olan Jetpack Joyride'ı oynamayı deneyin. Labatuar ortamında geçen oyunda, Jetpack yardımıyla uçmaktasınız. Oyun boyunca en çok altını toplamaya çalışacaksınız. Toplayabildiğiniz kadar altın toplarken bazı tehditlerdende korunmaya çalışmak oyunu zevkli hale getirmektedir.

Jetpack Joyride'ı android için indirin.

Kies Air

Kies Air oldukça gerekli bir samsung uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde samsung marka cihaza sahipseniz, cihazınızı bilgisayarınıza kablosuz olarak eşitleyebilirsiniz. Kablosuz bağlantı istiyorsanız Kies Air'i mutlaka deneyin.

Kies Air'i android platformu için ücretsiz indirin.

Bir önceki yazımız

En popüler Android uygulamaları

En popüler Android uygulamaları -1-
Etiketler:

Güncelleme: 1861 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil