Far Cry 4'ün 6 milyon satışa ulaşması bekleniyor

Far Cry 4

Ubisoft tarafından geliştirilen seri olan Farcry'ın son oyunu Far Cry 4'ün geliştirilmesine büyük bir titizlikle ve hızla devam ediliyor. Oyunun çıkmasına çok az bir süre kala oyun hakkında gelen haberler oyunseverlere büyük heyecan yaşatıyor.

Tüm serilerinde büyük bir başarı yakalayn Aksiyon ve macera karışımı bir oyun olan Farcry, Windows için geliştirilen muhteşem denecek kadar güzel bir oyundur. Her geliştirdiği seride büyük satış rakamları yakalayan Ubisoft, Farcry 4 ile tam bir satış rakamı hedefi belirledi. Oldukça yüksek olan hedef ile Ubisoft, Farcry 4'ü piyasaya çıkardığında raflardan tam 6 milyon satış gerçekleştirebilir. Milyonlarca kişi tarafından beklenen Farcry 4'Ün bu satış rakamı hedefi bol sıfırlı olsada mümkün olmaz diye birşey sözkonusu değil.

Farcry 4'ü biraz konu dışı bırakarak, Ubisoft'un eski Farcrylarda yakaladığı başarılara bir dönecek olursak, Farcry 3 toplamda 10milyon satış rakamına ulaşmış. Bu başarıyı Farcry 3 ile gerçekleştiren Ubisoft, Farcry 4 ile belkide hedeflediği rakamın üstünde bir satış gerçekleştirebilir. Büyük sürprizlerin beklediği Farcry 4 16 Kasım 2014 tarihinde raflarda yerini alacak.

Akıllardaki tek soru, Ubisoft'un Farcry 4 ile bu hedefi gerçekleştirebilecek mi?

Bir önceki yazımız

Call of Duty: Advanced Warfare, digital satış platformlarında erkenden satışa sunulacak

Call of Duty: Advanced Warfare, Digital marketlerde erkenden satışa sunulacak
Etiketler: Far Cry 4 demo, Far Cry 4 çıkış tarihi, Far Cry 4 ne zaman çıkıyor, Far Cry 4,

Güncelleme: 1997 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil