Football Manager 2015'in çıkış tarihi açıklandı

Football Manager 2015

Football Manager kullanıcılarının merakla beklediği haber nihayet açıklandı. Uzun zamandır kendinden söz ettirmeyen ve sessiz sedasız yürüyen Football Manager 2015 sonunda sessizliği bozdu ve kullanıcılarına büyük müjdeyi verdi.

Bu müjdeli haber oyunun çıkış tarihiyle ilgili oluyor. Oyunun geliştirici firması Football Manager ve yayıncı firması Sega'nın açıkladığı bilgiye göre FM 2015 Kasım ayında raflarda yerini alarak satışa hazır hale gelebilir. Bunun yanı sıra oyunu şimdi ön sipariş verebiliyorsunuz. Ön sipariş verdiğinizde oyunda farklı özelliklere sahip olacaksınız.

Oyunun Twitter fan sayfasında açıklanan bilgilere göre oyunda başlı başına birkaç özelliğin değiştiği söyleniyor. Ancak bu değişen özellikler hakkında kesin bir bilgi yer almıyor. Yapımcıların bu özellikleri sürpriz olarak eklediğini ve şuan için kimseyle paylaşılmayacağını belirtti. Yani bu dğeişen özellikleri oyunun piyasaya çıktığı gün görebileceğiz.

Kullanıcıların oyun hakkındaki net bilgiği tek şey var. Buda oyunun diğer alternatiflerine göre daha interaktif bir ortam sunacağıdır. Buda demek oluyor ki futbolcularınızla daha fazla interaktif iletişim yapabileceğiz.

Bu sayede takımımızı daha fazla yönetip, kontrol altında tutabileceğiz.

Yani gerçek bir teknik direktör olmak istiyorsanız Kasım 2014'teki Fm 2015'i beklemelisiniz.

Bir önceki yazımız

Whatsapp'ın kullanıcı sayısını WeChat geçebilir

WeChat, Whatsapp'a kafa tutuyor
Etiketler: football manager 2015 özellikleri, football manager 2015 ne zaman, football manager 2015 çıkış tarihi, football manager 2015 yenilikler, football manager 2015,

Güncelleme: 2071 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil