Goley

GOLEY

Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

GOLEY HAKKINDA

Goley; online MMO Futbol oyunudur. Sevimli çizimleriyle ve eğlenceli karakterleriyle dikkat çeken GOLEY'de kendi takımınızı kurup rakiplere karşı mücadele edebilirsiniz. Türkçe dil olarak oynayabileceğiniz Goley‘de maçlar gerçek zamanlı olarak 3D futbol sahasında yapılıyor.

 

Goley'de amatör futbolculardan kuracağınız bir takımı dünya yıldızı yapabilirsiniz. Hayalinizdeki rüya takımını kurmak sizin ellerinizde.

Oynanışı ara yüzü çok basit ve kullanışlı ve gerçek olan Goleyle Dünya yıldızlarını takım oluşturmaya hazır mısın?

 

Goley'de her oyuncunun stil hareketleri bulunuyor hava pası, ara aslar, pres, top çalma gibi temel yetenekleri bulunmakta. İçerisinde bulundurduğu dünyaca ünlü futbolcuları ve teknik adamları ile birlikte yeşil sahalara çıkan Goley, kendi oyun türü arasında sayılı örneklerden.

 

Oyunu özel kılan özelliklerinden biri ise çeşitli tuş kombinasyonlarıyla sahip olduğunuz yeteneklere ait farklı hareketler yapabilmeniz. Örneğin Goley‘de zorlu bir defans oyuncusunu çalım atmak yerine arkadaşınızla duvar pası yaparak geçebilir veya topunuzu çalmaya çalışan bir oyuncuya ters çalım hareketi yaparak onu geride bırakabilirsiniz. Tüm bunların dışında Futbolcuların Görünüşlerinide arzu ettiğiniz şekilde değiştirebilirsiniz oyuncunuzu kendinize özel kılabilirsiniz.

 

Goley'in başka bir güzel yanı gol attığınız zaman futbolcularınızın yaşadığı sevinci müthiş efektlerle süslenmesi. Gol attığınız zaman eğlenceli animasyonlar sizi de keyiflendirerek maç azminizi arttıracak. Tüm bunların yanı sıra Goley'de Takımınıza bir çok yönden müdahale edebiliyorsunuz. Prestijli bir takım olmasını sağlamak veya 3.kümeye ait basit bir takım olması tamamen sizin elinizde.

Güncellenme:

 

GOLEY EKRAN GÖRÜNTÜLERİGoley Goley Goley Goley

Tümünü Gör
 
Yazar:

Kindir kurucusu, web geliştirici, girişimci.

Eklediği Diğer Yazı ve Programlar

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Goley Tüm İndirme Linkleri
  • Henüz indirme linki mevcut değil.
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil