Gom player

GOM PLAYER

Hakkında: Gom player : Açamadığınız video kalmasın

Firma: Gretech

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 12.25 MB

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows Xp

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Ses - Video


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

GOM PLAYER HAKKINDA

GOM Player ücretsiz bir medya oynatıcı. En az kullanılan Codec türlerini bile desteklemesi ile ön plana çıkan GOM Player popüler madya oynatıcılarının arasında. 


Çeşitli formatlardaki medyaları kolayca ve hatasız yürütmeyi başaran GOM PLayer  AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 gibi klasik formatlarıda gayet kaliteli ve konforlu bir şekilde izlemenizi sağlıyor.


Ücretsiz olması bir yana diğer ücretli uygulamalara taş çıkaram özellikleri ile milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen bir uygulama. Temasını kendinize göre ayarlıyabiliyorsunuz. Ara yüzünü kolaylıkla yönetebiliyorsunuz. Genel olarak alt yazı desteği açısından da oldukça tatmin edici sonuçların alındığı uygulama içersinde alt yazıları düzenleyebiliceğiniz ve tekrardan filme senkronize edebileceğiniz bir özelliklte bulunmakta.

 

Ses olarakta rakiplerinden aşağı kalmayan GOM player gelişmiş Equalizer desteği ile ses konusunda ince ayar yapmanıza olanak sağlıyor.

 

Codec arama seçenekleri ile ses ve görüntü Codeclerine ulaşımı kolaylaşıtran yazılım bozuk olan avi dosyalarını dahi açmayı başarabiliyor. 

Yüksek çözünürlüklü bir video sisteminzi zorlamaya başladıysa GOM playerın özelliği ile video kalitesine müdahalelerde bulunarak daha rahat bir görüntüleme yapabiliyorsunuz. 

 

Filmlerde beğendiğiniz sahneleride GOM playerın özelliği sayesinde resim olarak kayıt etmeniz mümkün oluyor.

Güncellenme:

 

GOM PLAYER EKRAN GÖRÜNTÜLERİGom player Gom player Gom player

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Gom player Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil