Google Calendar'dan sezona özel duvar kağıdı

Google Calendar

Genellikle uygulama geliştiricileri veya telefon üreticileri tarafından telefon içerisinde gelen duvar kağıtları çok kötü olabiliyor. Bu durum sonucunda duvar kağıdı ihtiyacını üçüncü parti sitelerden karşılayan kullanıcılar Google Calendar'ı belkide en alt seviyede görüyorlar. Tabi ki Google bu durumu değiştirebilecek adımları getiriyor.

Android 5.0 Lollipop ile birçok geliştirme yapan ve uygulamaları baştan değiştiren Google, ortaya çok güzel bir Android çıkarmayı hedefliyor. Geliştirdiği bu uygulamalardan ilk göze çarpanı olan Google Calendar'ın içerisinde sezona özel olarak tasarlanmış 12 ayrı duvar kağıdı bulunuyor. Çok beğenildiği için ayrıca ayrı bir dosyada indirilmeye sunulan bu duvar kağıtlarını Google Drive üzerinden indirebiliyorsunuz.

Duvar kağıtlarını indirmek için bu adresi kullanabilirsiniz.

12 ayrı duvar kağıdından her biri farklı bir ayı temsil ediyor. DUvar kağıtlarının başarılı bir şekilde tasarlanmış olması kullanıcılar tarafından olumlu karşılandı. Google Calendar'ın her ay farklı bir duvar kağıdı geçirecek olması, kullanıcıların akıllı telefonlarındaki göz zevkini ortaya çıkaracaktır. Google şuanda bu uygulamayı Android 5.0 Lollipop için geliştirsede ileride çok güzel görseller bizi bekliyor olabilir.

Google muhteşem duvar kağıtlarıyla süslediği Google Calender'i indirmek için tıklayın.

Bir önceki yazımız

Google Korsan filme darbe vuruyor

Google'dan korsana büyük bir darbe geliyor
Etiketler: Google Calendar nedir, Google Calendar,

Güncelleme: 1843 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil