Google Chrome 30 Yayınlandı

Google Chrome 30 Yayınlandı

Dünyanın en çok kullanılan web tarayıcılarından olan Chrome, yeni sürümü olan Chrome 30’u kullanıma sundu. Birçok yeniliklerle sizleri karşılayan yeni Chrome görsel anlamda birçok farklılık sunmakta. Chrome 30 ile resme göre arama yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra araç çubuğu üzerinde yatay sürükleme yaparak sekmeler arasında geçiş yapabilirsiniz.


Chrome 30’un görsele göre arama özelliğini kullanmak için resmin üzerine sağ tıklayarak bu resmi Google’da ara seçeneğini seçerek aratabilirsiniz. Bu arama resmin nerede olduğu hakkında, benzerleri ve daha farklı biçimleri hakkında anında bilgi alabilirsiniz. Yeni Chrome sadece bu yeni arama şekilleri ile değil hızı ile de memnun etmekte. Yeni Chrome’un bazı hataları da giderilerek sunulmuş durumda. Parolaları kaydetmeme ve sekmelerin hızlı tepki vermemesi en çok şikayet edilen konulardan olmaktaydı, bunlar yeni sürümde büyük ölçüde giderilmiş . Dünyanın en hızlı tarayıcısı olan Google Chrome’u yeni sürümle birlikte daha da hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz Chrome 30’un bir diğer özelliği ise masaüstünde ve başlat çubuğunda kullanabileceğiniz hızlı arama uygulamalar butonu olmaktadır. Bu uygulama üzerinden tarayıcıyı açmadan anında arama yapabilirsiniz. Bu uygulama ile Google mağazadan istediğinizi tarayıcınıza ekleyebilirsiniz.

Chrome’un bu yeni sürümü şu anda güncelleme yapılarak temin edilebilmekte. Ancak sıfırdan yüklemek istiyorsanız yine Google Chrome’un indirme sayfasından indirme yapabilirsiniz. Google Chrome’un yeni sürümünü hem bilgisayarda hem de Android cihazlarınızda hemen güncelleyip ya da yükleyip kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız

Photoshop CC İnceleme

Photoshop CC İnceleme
Etiketler:

Güncelleme: 1996 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil