Grand Theft Auto 3

GRAND THEFT AUTO 3

Hakkında: İos platformu için Grand Theft Auto 3 oyunu indir

Firma: Rockstar Games, Inc

Lisans: Süre Kısıtlamalı Demo

Platform: iOS

Dil: İngilizce

Kategori: Mobil

Alt Kategori: iOS Uygulamaları


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

GRAND THEFT AUTO 3 HAKKINDA

Rockstar Games'in muhteşem serisi olarak dünyada en çok oynanan bilgisayar oyunu GTA'nın İOs platformu için çıkardığı ve yine diğer oyunları kadar çok oynanan Grand Theft Auto III'ü Apple cihazlarına indirip oynayabilirisiniz. 14 sene önce piyasaya çıkış yapan ve o günlerin en iyi oyunlarından biri olan Grand Theft Auto III, oyun dünyasının bugünkü durumu belirlemesinde en büyük yardımı yaptı. Oyun dünyasının gelecekteki şeklini vermesinde büyük etkisi olan Grand Theft Auto III, isim olarak halk dilince GTA3 olarak devam etti.

İlk çıktığında neredeyse hiçbir oyuncunun adını duymadım demesi imkansızdı. O günlerde en büyük oyunlardan biri haline geldi ve halen serisini yenilenmiş olarak devam ettiriyor. Çıktığı dönemden bu yana efsanevi olarak neslini devam ettiren ve oyunsever sayısını fazlasıyla arttıran GTA serisinin GTA3'Ü artık İos cihazları içinde kullanıcılara sunuldu.

İOS işletim sistemi yüklü olan Apple'in tüm ürünlerinde kolayca oynanabilen GTA3, İOS kullanıcılarınıda bünyesine çekmeyi başarıyor.

Birkaç kez yılın en iyi oyun ödlünü alarak çıkışını sürdüren ve serisinin ilk oyunu olarak nitelendirilen GTA3'ü kaçırdıysanız İOs cihazlarınızda eskilere dönebilirsiniz.

Güncellenme:

 

GRAND THEFT AUTO 3 EKRAN GÖRÜNTÜLERİGrand Theft Auto 3

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Grand Theft Auto 3 Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil