Grand Theft Auto: Vice City

GRAND THEFT AUTO: VICE CITY

Hakkında: Android cihazlar için Gta Vice City oyunu indirin

Firma: Rockstar Games, Inc

Lisans: Süre Kısıtlamalı Demo

Platform: Android

Dil: İngilizce

Kategori: Mobil

Alt Kategori: Android Uygulamaları


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

GRAND THEFT AUTO: VICE CITY HAKKINDA

Bilgisayar plaformunun en çok oynanan ve çok sevilen GTA oyunu Grand Theft Auto: Vice City'nin android cihazlar için versiyonu çıkarıldı. Bizi 80'li yıllara götürerek bir nostalji yapmamızı sağlayan Grand Theft Auto: Vice City android sürümü, fazla yabancı olmadığımız bir menüyle karşımıza geliyor.

Rockstar, Max Payne ile bir çıkış yapamasada Grand Theft Auto: Vice City ile bu eksikliği girerek eski popülaritesine kavuşuyor.

Bilgisayar ortamında Grand Theft Auto: Vice City oynayan biriyseniz Android cihazlardada aynısı olduğunu göreceksiniz. Gröevler ve grafik bakımından tıpa tıp aynısı ve ekran klavyesi dışında bir klavyenizde varsa oyunda popüler hileleri aktif hale getirebiliyorsunuz.

Optimize yapılıpda yayına verilen Grand Theft Auto: Vice City android sürümü mobil cihazlarda kasma meydana getirmiyor. Değişik girafik kalitesiyle gelen oyun 5 farklı oyun kamerasıyla oyuna hakimiyeti kolaylaştırıyor.

Aksiyon oyunlarına özel bir buton ile karşımıza çıkmayan tamamen farklı buton yapısıyla çıkan Grand Theft Auto: Vice City, hiçde zorlanmayacağınız bir oynanış sunuyor. Araçları çalıp şehirde dolaşmanız ve aynı zamanda silahınız ile çeteleri yok etmeniz tamamiyle kolayşatırılmış. Bilirsiniz aksiyon oyunlarında standart bulunan buton yapısı oynamayı zorlaştırıyor taki alışana kadar.

Güncellenme:

 

GRAND THEFT AUTO: VICE CITY EKRAN GÖRÜNTÜLERİGrand Theft Auto: Vice City Grand Theft Auto: Vice City

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Grand Theft Auto: Vice City Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil