GTA 4'e Watch Dogs Modu geldi

GTA 4

GTA 5'in çıkmasını bekleyen fakat zamanın uzun sürmesini GTA 4 oynayarak değerlendirenlerdensiniz sizin için güzel bir haberimiz var. GTA 4 için güzel bir mod geliştirildi. Bu yeni GTA 4 modu, Gta 4 kullanıcılarını biraz daha oyalayabilecek. GTA 4 Watch Dogs Modu sayesinde oyunu halen zevk alarak oynamaya devam edebileceksiniz. Oyuna başmbaşka bir atmoster kazandıran bu yama sayesinde, biraz daha GTA 4'ten zevk alabilirsiniz. GTA 4 Watch Dogs Modu sayesinde Watch Dogs'un kahramanı olan Aidan Pearce'i GTA 4 üzerinde kontrol edebiliyorsunuz. Sadece oyunun kahramanını eklemekle kalmıyor, oyuna değişik özelliklerde katan yama, farklı bir GTA 4 arayanlara özel oalrak geliştirildi.

Aidan Pearce'li Watch Dogs Modu ile GTA 4'te hackleme olayına tanıklık edeceğiz. Bu hackleme özelliği oldukça eğlenceli ve oyunda değişik tecrübeler kazanmamızı sağlıyor. Cep telefonunuz sayesinde trafik lambalarını hackleyebilir, trafik sırasında arabaların birbirilerine girmesini zevkle izleyebilirsiniz. Ayrıca ATm hackleme sayesinde Atmelerden kolayca para çekebilirsiniz. Trenleri dahi cep telefonunuzla kontrol edebiliyorsunuz.

GTA 4 Watch Dogs Modu kahramanınızın özelliklerinide geliştiriyor. GTA 4 Watch Dogs Modu'nu aşağıdaki linki kullanarak indirebilirsiniz.

Gta 4 watch dogs mod indir

Bir önceki yazımız

iCloud hacklendi

iCloud kırıldı ve ünlülere şok haber geldi
Etiketler: Watch Dogs Modu, Gta 4 Watch Dogs Modu, Watch Dogs Modu indir,

Güncelleme: 2123 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil