GTA 5 PC Steam'de yayınlandı

GTA 5 PC Steam

Merakla beklenen bilgisayar oyunu GTA 5 Valve, Steam üzerindeki yerini aldı. Geçtiğimiz günlerde hatırlarsanız Rockstar Games, Gta 5 PC'in PlayStation 4 ve Xbox One ile birlikte satışa sunulacağını açıklamıştır. Oyunun en yeni vesiyonunun çıkış tarihi hakkındada genel bilgiler verilmişti.Bu duyurudan hemen sonra Gta 5 Pc'in detaylarına yönelik bilgiler oyunseverlere verilmişti. Verilen detaylar ve bilgilere göre Gta 5 Pc sürümü Xbox One ve PlayStation 4 versiyonuyla birlikte 2014'ün sonsabahrında piyasaya sürülecek.

Bu açıklamarın ve çıkış tarihinin belirtilmesinin ardından oyun firması Rockstar games, GTA 5 PC sürümünü Online oyun satış sistemi Steam üzerinde yayınladı. Bu durum aslında bize işaret veriyor. Oyun en kısa zamanda önsiparişe açılacak.

Grand Teft Auto 5'e ait Steam bölümünde oyunun fiyatı ve çıkış tarihi hakkında detaylar henüz verilmemiş. Fakat oyunun detayları hakkında bazı bilgiler vermilmiştir.

Gta 5 Pc'ninPclere özel olarak çıkan sürümünde daha yüksek çözünürlük desteği sunulacak ve daha gerçekçi kaplamalar, grafik olarak daha detaylı ve daha yoğun trafik, daha iyi ve geniş görüş alanı, güncellenen yapay zekası, yenilenmiş vahşi yaşam ve geliştirilmiş ve gerçekçi hava ve hasar efektleri eklenmiştir.

GTA 5 PC, GTA Online ile birlikte gelecek. GTA Online ve GTA 5 için yayınlanmış bütün güncellemeler de GTA 5 PC versiyonu ile birlikte oyun severlere sunulacak

Oyun severler GTA 5 PC versiyonuna özel olarak oyuniçi görüntüleri kullanarak kendi filmlerini oluşturmalarına imkan veren bir video düzenleme aracına da sahip olacak

Oyun Steam üzerinde yayınlandığında Steam arayüzünü bilgisayarınıza yükleyerek satın aldığınız oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız

Android 4.4.4 heyecanı başladı

Android 4.4.4 heyecanı başlıyor
Etiketler: GTA 5 PC Steam indir, GTA 5 PC Steam'de yayınlandı,

Güncelleme: 2891 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil