GTA 5'in ön siparişleri alınmaya başlandı

GTA 5

Çok yakında piyasaya çıkması beklenen ve kullanıcıların heyecanla geri sayım yaptığı GTA 5'in ön siparişi alınmaya başlandı.

Türkiye'de Arala Game tarafından Grand Theft Auto 5'in PC sürümünün ön siparişe açıldığı haberi kullanıcılara verildi. Büyük müjdeli haberi alan kullanıcılar ön siparişlerini vermeye başladılar. Daha önce Rockstar tarafından yapılan açıklamayla birlikte 2015'in 27 Ocağında piyasaya sürülmesi beklenen oyunun, çıkmasına az bir zaman kala Aral Game tarafından ön siparişe açılıp fiyatı belirlendi. 180TL gibi bir fiyata ön sipariş almaya başlayan Aral Game, kullanıcılara müjdeyi verdi.

Ancak 180TL'Lik bu fiyat %10 indirimli fiyattır. Normalde Aral Game 200Tl gibi b,r fiyat biçsede 200TL olan fiyatlara %10 indirim uyguluyor. Şuanki piyasada olan popüler oyunlara göre uçuk bir fiyat olan 180TL'yi fiyatlandırma politikası Aral'In mı yoksa Rockstar'In henüz bir bilgi yok. Ancak şunu biliyoruz ki Pc sürümünün 180TL olduğu bir oyunun diğer konsol fiyatlarıda acaip yüksek olabilir.

Grand Theft Auto 5'in Steam üzerindende satışı gerçekleşecek. Şuan için ön siparişe Steam üzerinden açılmayan oyunun siparişleri kısa süre içinde başlayabilir. O yüzden size tavsiyemiz biraz daha bekleyip acele etmemeniz ve Steam'ın fiyatlarınıda görmeniz.

Ha benilk çıktığında almak isterim fiyat önemli değil derseniz buyrun Aral Game'nin sipariş linkinden Ön sipariş verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız

CCleaner'In 5. sürümüyle birlikte gelen bu özellik diskinizden daha fazla yer açıyor

CCleaner'ın yeni özelliği sayesinde daha fazla alan açabilirsiniz
Etiketler: GTA 5 önsipariş, GTA 5 sipariş ver,

Güncelleme: 1994 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil