GTA 5'in PC sürümünün çıkışı kesinleşti

GTA 5

Rockstar'ın geliştirdiği ve büyük başarılara imza attığı popüler oyunu GTA 5'in hakkında bir sürü haberler ortalıkta dolaşıyor. En son PC sürümünün çıkmayacağına yönelik çıkan haberlere karşılık gecikmedi. Rockstar, GTA 5 PC sürümünün kesinlkle piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Daha önce "GTA 5 PC sürümü iptal mi ediliyor?" adlı haberimizde GTA 5'in PC sürümün çıkmayacağı dedikodusu söylenmişti. BU asparagaz habere göre GTA 5'in PC sürümü geliştirilmesi aşamasında bazı sorunlar ortaya çıkmış ve PC sürümün bir süre daha çıkarılamayacağı belirtiliyordu. Ancak Rockstar bu haberi yalanladı ve GTA 5 PC kesin olarak çıkacak dedi.

GTA 5'in fanları tarafından açılan bir sitede bu durum dile getirildi. GTA 5teknik destek ekibi bu soruyu boş geçmeyerek yanıtladı. Cevap ise oyunun iptal olmadığı ve sonbaharda PC sürümünün raflarda olacağı belirtildi. Bu açıklama ile GTA 5'i merakla bekleyen hayranları büyük bir mutluluk yaşadılar.

Bu haberlerin dışında GTA 5'in grafiksel olarak ne gibi yenilikler ve oynanış tarzında ne gibi gelişimler olacağı net olarak belirtilmiyor. Bu değişimleri ve gelişimleri oyunun çıkış tarihi olarak belirtildiği Sonbahar döneminde beraberce görmeyi ümit ediyoruz.


Bir önceki yazımız

Google, tarayıcılarını güncellemeyenlerle alay geçiyor

Google, tarayıcılarını güncellemeyenlerle alay geçiyor
Etiketler: GTA 5 pc sürüm, gta 5 indir, GTA 5 pc,

Güncelleme: 1764 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil