IObit Uninstaller 4 indirilmeye sunuldu

IObit Uninstaller 4 indirilmeye sunuldu

Bilgisayarınızda yüklü olan gereksiz yazılımların kaldırılması ve eklentilerin kaldırılması için geliştirilen IObit Uninstaller'in 4. sürümü yayınlandı. Ücretsiz olarak kullanılabilen bir kaldırma aracı olan IObit Uninstaller, İobit firması tarafından Windows'un kaldırma sorunlarına karşı geliştiriliyor. Bu sayede kullanıcılar Windows ortamında silemedikleri veya silinmeyen programları rahatlıkla IObit Uninstaller ile kaldırabilecektir. Üstelik arkasında hiçbir kalıntı bırakmadan.

Aynı zamanda Windows güncelleştirmelerinide kaldırmaya yardımcı olan IObit Uninstaller, kritik sorunlar çıkmasına karşıda sistem geri yükleme noktası oluşturmayıda ihmal etmiyor. Bu sayede sildiğiniz güncelleştirmeden sonra meydana gelebilecek sorunların önüne geçebilirsiniz.

Program kaldırma programları arasında gelişmiş ve kolay kullanım sunan IObit Uninstaller'İn 4. sürümüde yeniliklerle birlikte indirilmeye sunuldu. Program 4.sürümünde gelen yeniliklere bakmak gerekirse;

Windows 8 işletim sistemiyle uyumlu çalışması

Zararlı olan tarayıcı eklentileri kökten silebilme

Hızlı ve toplu program kaldırma

Derin tarama

Yenilenmiş arayüz

41'e yakın dil desteği

Güvenlik ve performans güncellemeleri sayesinde kararlı çalışma

IObit Uninstaller'i tercih ederek sisteminize kurduğunuzda program kaldırma yönetimini tamamen elinize almış olursunuz. Eğer program yönetimi etkili bir şekilde elinize almak isterseniz hiç düşünmenize gerek yok. IObit Uninstaller işinizi rahatlıkla görecektir.

http://www.iobit.com/ adresine girip indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız

Androidden iPhone'a geçmek isteyenler için rehber

Steam önerilen oyunları kolayca bulmanızı sağlıyor
Etiketler: IObit Uninstaller 4, IObit Uninstaller 4 indir, IObit Uninstaller 4 ne işe yarıyor, IObit Uninstaller 4 ücretsiz,

Güncelleme: 1908 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil