Iperius Backup

IPERIUS BACKUP

Hakkında: Gelişmiş dosya yedekleme programı

Firma: Enter Srl

Lisans: Süre Kısıtlamalı Demo

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 9, Windows Phone, Windows Xp

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Araçlar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

IPERIUS BACKUP HAKKINDA

Iperius Backup, dosya ve klasörlerinizi yedeklemeniz için geliştirilmiş ve birçok gelişmiş özellik sunan dosya  yedeklemede alternatif bir seçenektir. Ayrıca sürücü ve cihazları seknronize etmenizede yardım eden araç oldukça kolay kullanıma sahiptir.

Deneyimli veya deneyimsiz bilgisayar kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılabilen Iperius Backup ile dosya yedeklemeden önce  programın arayüzünde bulunan "Create new backup" seçeneğine tıklamak gerekiyor. Buda yeni yedekleme görevinin açıldığını gösteriyor.

İstediğiniz yedekleme işlemini dosya, klasör, sürücüler, windows imaj dosyaları, ftp dosyaları, SQL, oracle, MySql veya PostreSQL ile oluşturulmuş veritabanları dahil birçok şeyi yedekleyebilirsiniz. Kategori bazında listede iyi yerlere gelebilecek olan Iperius Backup yedekleme konusunda adından çok söz ettirecek gibi gözüküyor.

Yedekleme zamanı yapabileceğiniz gibi Zip sıkıştırma modunuda kullanabilen program, gizli dosyaları ve sistem dosyalarınıda görüntüleyebiliyor. Yedekleme yapmadan önce ve sonra detaylı rapor sunarak bilgilendirme yapan Iperius Backup, yedekleme yaptıktan sonra veya geri yükleme sonrasında sistemi yeniden başlatıp hazır hale getiriyor.

Sistem özelliklerini düşük kullanan Iperius Backup, yedekleme yaparken hızlı ve sorunsuz davranıyor.

Farklı bir yedekleme programı arayışı içindeyseniz Iperius Backup'a bir şans tanıyın deriz.

 

Güncellenme:

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Iperius Backup Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil