Jumpshare

JUMPSHARE

Hakkında: Bilgisayarınızda resimleri veya dosyaları kolayca paylaşabilirsiniz

Firma: Jumpshare

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Platform: Windows 8, Windows 8.1, Windows 9, Windows Xp

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Dosya Paylaşımı / Yönetimi


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

JUMPSHARE HAKKINDA

Jumpshare uygulaması sayesinde bilgisayarınızda bulunan dosya ve ekran görüntülerini anında paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz bir servis olan jumpshare, arkadaşlarıyla dosya ve görüntü paylaşmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olacaktır. Servisin bu uygulaması windows üzerinden kolaya paylaşım yapmanızı sağlıyacaktır.

Programı kullanmak son derece basit. Kolay kullanılabir bir arayüze sahip olan yazılımını kısayolları ile daha pratik bir şekilde kullanabileceksiniz.

Programı kurduktan sonra yapmanız gereken tek şey, başlat çubuğunda yer alan Jumpshare kısayoluna paylaşmak istediğiniz dosyaları atmak olacaktır.

Dosyalarınızı attığınızda ortak paylaşım alanına yüklenir ve size paylaşım için adres verilir. Bu adresi paylaşmak istediğiniz kişilere verip indirmelerini sağlayabilirsiniz.

Ekran görüntülerini anında paylaşabilen jumpshareın bu özelliği oldukça iyi sayılır.


2gb depolama alanına sahip olabileceğiniz jumpsharede bu gayet yeterli olacaktır. Paylaşımları yapabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerektiğini belirtelim.
Jumpshare'ı web tarayıcınız üzerindende kullanmanız mümkündür. Bu sayede paylaşım yaptığınız dosyaların yönetimini kolayca heryerden yapabiliyorsunuz.
 
Eğerki dosya paylaşımı ve ekran görüntüsü dağıtmayı seviyorsanız, jumpshare bu işi uzmanlıkla yerine getirecektir. Ücretsiz olması ve 2gb alan sunmasıda yazılımın ufakta olsa avantajıdır.
Güncellenme:

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Jumpshare Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil