Korsan Değil Yasalprogram Kullanın

Korsan Değil Yasalprogram Kullanın

Türkiyede korsan program kullananların sayısı tahminimce yasal program kullananların sayısından fazladır. Bunun nedeni kullanıcıların programlara bir ücret ödemek istememesi olabilir. Yada kullanıcıların korsan program kullanım sonucunda ne tür tehlikelere maruz kaldıklarını bilmemeleri de olabilir.

Programlara ücret ödemek istemeyen aynı zamanda ücretsiz kullanmak isteyenlere özel 2 sitenin tanıtımını yapacağım. Bu tanıtımları yapmamın amacı, kullanıcıları korsan program kullanımından bir nebze olsun uzaklaştırıp, güvenli yazılımlar kullanmalarını istemem.

Antivirüsten, Resim araçlarına kadar her türlü programın, belli kampanyalar dahilinde ücretsiz dağıtıldığı yasalprogram.com, belli zamanlarda kullanıcılarına ücretli programları ücretsiz kullanım hakkı sunuyor. Ücretsiz kullanım kampanyalarını takip etmenizde yarar var. Yasalprogram.com'un yasal lisans verdiği programlar arasında popüler olanlarıda bulunuyor.

Bir diğer ücretsiz program dağıtan sitenin farkı ise her güne bir ücretsiz program veriyor. Yalnız gün bitiminde program tekrar ücretli oluyor. Yani programı sitenin verdiği süreler içinde sisteminize kurmanız gerekiyor. Programı sisteminizden kaldırmadığınız sürece ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Süre bittikten sonra eğer tekrar kurmak isterseniz ücretli bir şekilde kullanıyorsunuz.

işte o yasal program siteleri;

http://www.yasalprogram.com

Her güne 1 ücretsiz program

http://tr.giveawayoftheday.com

Bir önceki yazımız

far cry 3 mp beta yayınlandı

Far Cry 3 MP Beta Duyurusu
Etiketler:

Güncelleme: 3677 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil