Kuveyt Türk

KUVEYT TÜRK

Hakkında: Kuveyt Türk Bankasına ait Windows 8 uygulaması indir

Firma: Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Platform: Windows 8

Dil: Türkçe

Alt Kategori: Eklenti ve Yamalar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

KUVEYT TÜRK HAKKINDA

Türkiyenin ikinci özel bankası olarak 1989'da kurulan Kuveyt Türk'ün Windows 8 uygulaması kullanıcılarına sunuldu. Bu uygulama sayesinde bankaya gitmeden Kuveyt Türk ile ilgili işlemlerinizi internet üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hızlılığı ve güvenliği ön planda tutan uygulama, Windows 8 ve 8.1 platformunda çalışabiliyor.

Windows 8'de kullanabileceğiniz Kuveyt Türk uygulaması, kullanıcıyı direk olarak Kuveyt Türk'e ait internet sitesine yönlendirerek, kullanıcının işlem yapmasını sağlamaktadır. Kullanıcı bu aşamada güvenlik endişesi duymayacaktır. Her türlü bankacılık işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz için Kuveyt Türk'ü kullanabilirsiniz.

Bankacılık işlemleri yapmanızın dışında birçok finans özelliğinide kullanabilirsiniz. Dilerseniz Kuveyt Türk uygulaması sayesinde finans haberlerinizi daima takipte kalabilirsiniz. Döviz kur bilgilerine anında erişebilir, finansman ve kar payınızı hesaplayabilir, dilerseniz size en yakın konumda bulunan Kuveyt Türk ATM ve Şubesinin adresini, telefonunu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Kuveyt Türk'ün sosyal medya hesapları facebook, twitter veya youtube adreslerine gidebilirsiniz.

Diğer finansal işlemler ve ememklik sistemleri gibi bankacılık işlemlerinide görmenizi sağlayan Kuveyt Türk'ün Windows 8 uygulama arayüzü oldukça basit ve sağlam görünüşe sahiptir.

Kuveyt Türk'ün müşterisi isenin bu uygulamayı indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Güncellenme:

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Kuveyt Türk Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil