League of Legens Yeni Başlayanlar İçin Rehber: Büyüler, Kabiliyetler ve Runler

League of Legens Yeni Başlayanlar İçin Rehber: Büyüler, Kabiliyetler ve Runler

Merhaba arkadaşlar sizler için bu yazımda yine lol rehber bölümünden devam ediyorum. Bu yazıdaki konumuz büyüler ve kabiliyetler. Belki ilk aşamada gözünüzde çok önemli bir yeri olmayan kabiliyetler ve büyüler aslında çok önemli bir faktor.

Büyüler; 2 adet büyü seçerek oyuna girebiliyorsunuz bunlar size kalkan veren, bir kuleye ışınlanmanızı sağlayan,rakibi yavaşlatan gibi çeşitli özelliklere sahip özellikler.


lol büyü


Kabiliyetler; size ek güçler (saldırı hızı, bekleme süresinde azalma vb.) kazandıran bölümdür.Level başı 1 kabiliyet puanı elde edersiniz max 30 kabiliyet puanı kazanırsınız.

lol kabiliyet


Rünler; Runler de size kabiliyetler gibi ek güçler (saldırı hızı, saldırı gücü vb.) kazandıran eşyalardır.Level başı 1 run boşluğu açılır ve runleri marketten satın alarak boşluklara ekleyebilirsiniz.

run

Oyuna yapılan her yama değişikliğinde her şampiyonun alacağı kabiliyet ve büyüler değişmekde. Tabiki populer olanları almak veya ayarlamak şart değil ama 1 adım önde olmak istiyorsanız profesyonel oyuncularınkini takip etmelisiniz. Örneğin son zamanlarda üst koridor yani solo'ya ışınlan + sıçra alınmakda ışınlan ile bir anda takımının yanında olabiliyor buda takım oyununda büyük bir üstünlük sağlıyor. Sizler için alt tarafa profesyonel oyunların ve çok beğenilen builldlerin yayınlandığı siteleri vereceğim oradan şampiyon ismini yazarak yapılması gereken kabiliyet, run ve büyülere ulaşabilirsiniz. Başta tüm rünlere veya fazla run sayfasına sahip olamayabilirsiniz ama ilerisi için aklınızda bulunmuş olur..

www.probuilds.net ( Profesyonel oyuncuların tercih ettiği run, kabiliyet ve büyü kompozisyonları..)

http://www.mobafire.com/league-of-legends/browse (En çok kullanılan build sitesi 1000 lerce değişik eşya, büyü ve run kombinasyonu bu sitede.

Bir önceki yazımız

League of Legens Yeni Başlayanlar İçin Şampiyon Rehberini burada bulabilirsiniz.

League of Legens Yeni Başlayanlar İçin Rehber: Şampiyonlar
Etiketler: lol build, lol run, lol kabiliyet,
Güncelleme:

.
Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil