Legend Online

LEGEND ONLINE

Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

LEGEND ONLINE HAKKINDA

OASIS Game tarafından geliştirilen Legend Online, web tabanlı bir MMORPG oyunudur. 2012 yılında yayınlanan bu oyunu, herhangi bir bilgisayarda tarayıcı üzerinden oynayabilirsiniz.

 

Legend Online'ın hikayesi şöyle; geçmiş zamanlarda efsane tanrıların olduğu vakitlerde, şeytan ortaya çıktı ve bütün kötülükleri kutsadı tüm etrafa nefret saçarak ortalığı kasvet dolu havaya çevirdi. Cehennemde yaşayıp büyüyen diğer canlılar, dünyanın bir nebze değişmesiyle birlikte ortak kararları ile iyiliğe karşı doğdular. Evren tamamen karanlığa gömüldü. Şeytanların sesleriyle doğa çalkalanır hale geldi. Felaket eşiğe geldiğinde, onlar, kahramanlar uyandı ve kötülüğe karşı ittifak kurarak güçleriyle birlikte bu zulme karşı savaşmaya ant içtiler. Kötülük veya Adalet savaşçılar seçimini bir an önce yapılmalı.

 

Oyunda üç adet sınıf mevcut. Savaşçı, büyücü ve yaycı. Her birinin kendi alanlarında iyi olduğu farklı alanlar var. Ve tabi ki onları özel kılan yetenekler.. Örneğin büyücünün iyileştirme özelliği olabilmesi, güçlü DPS’ye sahip olması, savaşçının teknolojiye hüküm verebilmesi, takım kurmada çok başarılı olması, yaycının keskin gözleri ile rakibini daha iyi kavrayabilmesi, kontrol kitlesine sahip olması gibi...

 

Legend Online'da para sistemi olarak 4 çeşite ayrılır. Altın, Elmas, Para ve Madalya.

  • Altın oyun içinde herkesin kazanabileceği standart bir birimdir. Teknolojiyi geliştirmek, ekipmanları kuvvetlendirmek adına altının önemi gerçekten büyüktür.
  • Elmas, oyunda normal şartlar altında herkesin elde edemeyeceği birimdir.Yani gerçek para ile satın alınıyor. Markette tüketilen en çok birimdir ve en değerli, isminden de anlaşıldığı gibi "Elmas".
  • Para konusuna gelecek olursak bu birimde oyundaki görevleri tamamlayarak elde edilinebiliyor.
  • Madalya ise oyundaki özel para birimidir, nadiren alınıp değiştirilen birim olmakla birlikte görevleri tamamlayarak elde edilebilir.

 

Güncellenme:

 

LEGEND ONLINE EKRAN GÖRÜNTÜLERİLegend Online Legend Online Legend Online Legend Online

Tümünü Gör
 
Yazar:

Kindir kurucusu, web geliştirici, girişimci.

Eklediği Diğer Yazı ve Programlar

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Legend Online Tüm İndirme Linkleri
  • Henüz indirme linki mevcut değil.
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil