LFS Audi A4 yaması

LFS AUDI A4 YAMASI

Hakkında: Live For speed için audi a4 araç yaması

Firma: lfs

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 0.97 MB

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Eklenti ve Yamalar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

LFS AUDI A4 YAMASI HAKKINDA

Oyun dünyasında  kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen online araba oyunlarından biri olan Live For Speed'in yamaları ve eklentileri her geçen gün çıkmaya devam ediyor. Dünya üzerinde bulunan her markanın modelini birebir aynısı olarak yama sayesinde Live For Speed oyununa entegre edebiliyorsunuz. İç diyaznlarından tutunda, lastikleri, dirençleri, vitesleri gibi teknik donanımlarıyla birlikte tüm özellikleri içeren yamalar oyuna entegre edilince daha da zevkli hal alıyor.

Bu gerçek arabalardan biride Live For Speed için Audi'nin A4 kasa Sportback model aracın yamasıdır. Bu yama ile LFS severler Audi'nin A4 kasa Sportback keyifli bir şekilde vakit geçirebilirler. En iyi ve pahalı araç markalarından biri olan Alman firması Audi'nin eskimeyen araçlarından biri olan  A4'ün tüm teknik detaylarıyla işlenmiş modeli olan  Live For Speed'e entegre edilmesi ile oyundan daha fazla zevk alabileceksiniz.

Live for speed için geliştirilen bir model aracı bulunan Audi'nin en çok tercih edilen araba yamalardan birisi olan A4'ün severek kullanılmasında, gerçekçi olmasının büyü payı var. Diğer araç gibi kuru bir oynanış tarzı sunmayan Live for speed, kullanıcılara gerçek performans sunuyor. Direksiyon tutuşu, iç araba mekanı, dış dizaynlarının tıpa tıp aynı olması Live for speed'i diğer oyunlardan farklı kılıyor.

Yamanın kurulumu oldukça basittir. DDS klasöründeki tüm dosyaları, LFS oyunun kurulu olduğu dizindeki bu konuma "LFS/DATA/DDS" klasörünün içine yapıştırın.

Aynı şeyi VEH klasörü içinde uygulayınız. Kopyaladıktan sonra "LFS/DATA/VEH" konumuna gidip, yapıştırınız.

Modu kurabilmeniz için bu rehber videomuzu izleyebilirsiniz.

lfs Audi A4'ü iyi oynamalar...

Güncellenme:

 

LFS AUDI A4 YAMASI EKRAN GÖRÜNTÜLERİLFS Audi A4 yaması

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
LFS Audi A4 yaması Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil