Lfs Honda F9 yaması

LFS HONDA F9 YAMASI

Hakkında: Live for speed oyunu için Honda F9 yaması

Firma: Lfsyama

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 1.66 MB

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows Vista

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Eklenti ve Yamalar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

LFS HONDA F9 YAMASI HAKKINDA

Oyun dünyasında  kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen online araba oyunlarından biri olan Live For Speed'in yamaları ve eklentileri her geçen gün çıkmaya devam ediyor. Dünya üzerinde bulunan her markanın modelini birebir aynısı olarak yama sayesinde Live For Speed oyununa entegre edebiliyorsunuz. İç diyaznlarından tutunda, lastikleri, dirençleri, vitesleri gibi teknik donanımlarıyla birlikte tüm özellikleri içeren yamalar oyuna entegre edilince daha da zevkli hal alıyor.

Bu gerçek arabalardan biride Live For Speed için Honda F9 model aracın yamasıdır. Bu yama ile LFS severler Honda F9 ile keyifli bir şekilde vakit geçirebilirler. En iyi ve pahalı araç markalarından biri olan Japon firması Hondanın eskimeyen araçlarından biri olan  F9'un tüm teknik detaylarıyla işlenmiş modeli olan  Live For Speed'e entegre edilmesi ile oyundan daha fazla zevk alabileceksiniz.

Live for speed için geliştirilen bir model aracı bulunan Hondanın oyunda en çok tercih edilen araba yamalardan birisi olan F9'un severek kullanılmasında, gerçekçi olmasının büyü payı var. Diğer araçlar gibi kuru bir oynanış tarzı sunmayan Live for speed, kullanıcılara gerçek performans sunuyor. Direksiyon tutuşu, iç araba mekanı, dış dizaynlarının tıpa tıp aynı olması Live for speed'İ diğer oyunlardan farklı kılıyor.

Yamanın kurulumu oldukça basittir. DDS klasöründeki tüm dosyaları, LFS oyunun kurulu olduğu dizindeki bu konuma "LFS/DATA/DDS" klasörünün içine yapıştırın.

Aynı şeyi VEH klasörü içinde uygulayınız. Kopyaladıktan sonra "LFS/DATA/VEH" konumuna gidip, yapıştırınız.

Modu kurabilmeniz için bu rehber videomuzu izleyebilirsiniz.

lfs F9'u iyi oynamalar...

Güncellenme:

 

LFS HONDA F9 YAMASI EKRAN GÖRÜNTÜLERİLfs Honda F9 yaması

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Lfs Honda F9 yaması Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil