LFS tofaş doğan yaması

LFS TOFAŞ DOĞAN YAMASI

Hakkında: Tofaş doğan aracının LFS için hazırlanmış yamasıdır

Firma: lfs

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dosya Boyutu: 0.88 MB

Platform: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 9, Windows Vista, Windows Xp

Dil: İngilizce

Alt Kategori: Eklenti ve Yamalar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

LFS TOFAŞ DOĞAN YAMASI HAKKINDA

Günümüzde online yarış oyunu denilince akla gelen yapımlardan biri olan Live For Speed'e olan ilgi hiç azalmıyor. Aksine oyuna eklenen araçlar oldukça oyundan ayrı bir zevk alabiliyoruz. Sürekli eklenen araçları sitemizde zaman zaman yayınlasakta yayınlanmayan onlarca araç sizi bekliyor.

Sitemize eklemekte geç kaldığımız Live For Speed için tofaş doğan aracın yamasıdır. Bu yama ile LFS severler  tofaş doğan ile keyifli bir şekilde vakit geçirebilirler. Türkliyede bir zamanlar popüler olan ve zamanla azalan ve kullanıcı sayısı yinede var olan tofaş doğan'ın tüm teknik detaylarıyla işlenmiş modeli olan  Live For Speed'e entegre edilmesi ile oyundan daha fazla zevk alabileceksiniz.

Live for speed için geliştirilen bir model aracı bulunan tofaş doğan en çok tercih edilen araba yamalardan birisi olan tofaş doğan'ın severek kullanılmasında, gerçekçi olmasının büyük payı var. Diğer araçlar gibi kuru bir oynanış tarzı sunmayan Live for speed, kullanıcılara gerçek performans sunuyor. Direksiyon tutuşu, iç araba mekanı, dış dizaynlarının tıpa tıp aynı olması Live for speed'i diğer oyunlardan farklı kılıyor.

Yamanın kurulumu oldukça basittir. DDS klasöründeki tüm dosyaları, LFS oyunun kurulu olduğu dizindeki bu konuma "LFS/DATA/DDS" klasörünün içine yapıştırın.

Aynı şeyi VEH klasörü içinde uygulayınız. Kopyaladıktan sonra "LFS/DATA/VEH" konumuna gidip, yapıştırınız.

Güncellenme:

 

LFS TOFAŞ DOĞAN YAMASI EKRAN GÖRÜNTÜLERİLFS tofaş doğan yaması

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
LFS tofaş doğan yaması Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil