Malwarebytes Anti-Malware Mobile

MALWAREBYTES ANTI-MALWARE MOBILE

Hakkında: Android cihazlarınızı Malwarebytes ile koruma altına alın

Firma: Malwarebytes

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Platform: Android

Dil: İngilizce

Kategori: Mobil

Alt Kategori: Android Uygulamaları

Sistem Gereksinimleri

Android 2.3 versiyonu ve üzeri işletim sistemi Android destekli tablet, telefon

Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

MALWAREBYTES ANTI-MALWARE MOBILE HAKKINDA

Windows ortamının en iyi malware güvenlik çözümü olan Malwarebytes firmasının geliştirdiği Malwarebytes Anti-Malware, Android destekli cihazlardada kullanıma açık hale geldi. Artık sadece bilgisayarınızın değil, androiz cihazlarınızında güvenliği sağlayabilen başarılı çözüm ortağı Malwarebytes Anti-Malware Google play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Mobil ortamına gelişmiş özelliklerle gelen Malwarebytes Anti-Malware, antivirüs olarak mobil cihazlarınızda kullanılabilir. Malwarebytes Anti-Malware ile androiz cihazlarınıza indirdiğiniz uygulamarın güvenli olup olmadığını anlayabilir, güvenli değilsede işi Malwarebytes Anti-Malware'ye bırakabilirsiniz. Çünkü Malwarebytes Anti-Malware o zararlı dosyayı rahatlıkla silecektir.

Android cihazının dahili belleğinde veya SD kartında barındırılan tüm dosyaları tarayabilen güvenlik uygulaması oldukça beğeniliyor ve android cihazınızı güvende tutabiliyor.

Android cihazının tam güvenliğini sağlamakla yükümlü olan Malwarebytes Anti-Malware, yüklenen tüm uygulamalardaki sorunları size bildiriyor. Böyle güvenlik tehditlerini en aza indirip, sistem güvenliğinizi artırıyor. Ayrıca uygulama üzerinde cihazınızdaki tüm çalışan veya o anda yüklü olan uygulamaları bir liste şeklinde görebilir, hangisinin güvensiz olduğunu anlayabilirsiniz.

Eğer sizde android cihazınıza sürekli çıkan uygulamaları yüklüyorsanız yada diğer kaynaklardan uygulama indirip kuruyorsanız mutlaka Malwarebytes Anti-Malware', cihazınızda bulundurun. Ücretsiz olarak Google playdan indirebiliyorsunuz.

Malwarebytes Anti-Malware Mobile'in özellikleri;

Piyasadaki tüm mobil virüslerini etkisiz hale getirebilir. Trojen, virüs, spyware gibi mobil virüsleri tarayarak bulaştıysa kaldırabiliyor.

Cihazınızda yüklü olan uygulamaların veya yükleyeceğiniz uygulamaların içerisinde zararlı kod olup olmadığını gösterir.

Kişisel verilerinizin güvenliği sağlar.

Android cihazını genel olarak tarar.

Ücretsiz olarak indirilmeye açık olan Malwarebytes Anti-Malware ile mobil cihazınız artık çok güvende olacaktır.

Güncellenme:

 

MALWAREBYTES ANTI-MALWARE MOBILE EKRAN GÖRÜNTÜLERİMalwarebytes Anti-Malware Mobile Malwarebytes Anti-Malware Mobile Malwarebytes Anti-Malware Mobile Malwarebytes Anti-Malware Mobile

Tümünü Gör
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Malwarebytes Anti-Malware Mobile Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil