Metin 2

METIN 2

Hakkında: Uzak doğu dövüş sanatlarınına has bir macera oyunu

Firma: Metin2

Lisans: Ücretsiz Tam Sürüm

Dil: İngilizce, Türkçe

Kategori: Oyun

Alt Kategori: Online Oyunlar


Bu yazılımı takip et Puan Ver ▼ Beğen Yorum Yaz Listeye Ekle
 

METIN 2 HAKKINDA

Ücretsiz ve online olarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur Metin 2. Uzak doğuya has tasarlanmış kurgu sayesinde uzak doğunun gerçekçi köylerinde savaşarak, asyalı savaşçılar tarafından atmosteriniz başınızı döndürmesine izin verebilirsiniz.

Sadece kılıç ve ok ile savaşmayacağınız gibi çanların ve yelpazelerin gücünüde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir seferde bir düşmana yani canavara zarar verdiğinizde biraz korkabilirsiniz. Çünkü yenilen canavar, peşinizi bırakmaz ve sürekli gruplar halinde saldırılar gerçekleştirir.Bu nedenle Metin taşlarının etrafında dikkatli davranmanız gerekir.

Lonca üyesi olarak Lonca savaşları sizi ve üyeleri etkileyebilir. Nadir bulunan sığınaklara sahip olmak için mutlaka gerçek gücünü gösterip, savaşmalısın. Bu sayede sığınakta oyuncu olmayan karakterleri eğitme şansında olacak.

Beraber yapılan savaş durumlarında kıtanın güvenliğini sağlamak için başka imparatordan savaşçılarla savaşmak zorunda kalabiliyorsunuz. Eğer ki savaşı kazanırsanız büyük şöhretin yanı sıra toprak, para ve askeri rütbede alacaksınız. Bu gelişmeleri aldıkça Lonca üyelerinin patronu olup, onları kontrol edeceksin.

Aynı zamanda başarılı savaş sonrası size bir at verilir. Bu at ile oyunda hızlıca gezebilirsiniz. Balık bile tutabileceğiniz oyunda, seviyeniz arttıkça oyuncunuzda gelişiyor.

 

Güncellenme:

 

METIN 2 EKRAN GÖRÜNTÜLERİMetin 2 Metin 2 Metin 2

 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
 
Metin 2 Tüm İndirme Linkleri
Çalışmayan linkleri lütfen bize bildirin.
  • Yeni:
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil