Microsoft OneDrive, limit artırıyor

Microsoft OneDrive, limit artırıyor

Microsoft'un bir projesi olan dosya depolama ve senkronize servisi Microsoft OneDrive'ın depoalam alanı kapasitesi sessiz bir şekilde artırıldı. Ancak üst limitin şuanda ne kadar olduğu belirtilmedi.

Reddit'ın kullanıcılarından biri olan megaman821 adlı kullanıcı, Microsoft OneDrive'a attığı dosyalarının 2gb'ı aştığını söylemesi üzerine çıkan söylenti, diğer üyelerinde yaptığı cevaplarla onaylanmış oldu. Yani Microsoft OneDrive'ın dosya boyutunun artırıldığı tespit edildi.

Herhangi bir blog veya forum sayfasından açıklama yapma gereği duymayan Microsoft, bu şekilde kullanıcılarına gizli bir jest yapmış oluyor. Bu haberi bloglarına ve sayfalarına taşıyan binlerce editör, microsoft'un yetkililerinden bilgi almayı başarmış. Basın sözcülerinden biri Microsoft OneDrive'ın limit yükseltme işi için zaten çalıştıklarını ancak şimdilik bazı kullanıcılar tarafından kullanıldığını belirtmiş. Yakın zaman zarfında ise tüm kullanıcıların limitleri artırılacak.

Kullanıcıların tarafından az bulunan Microsoft OneDrive'ın 2gblık limitinin artırılması büyük bir sevinçle karşılandı. Bize görede 2 Gb limiti oldukça azdı. Microsoft, biraz geç karar alıp OneDrive'ın limitini artırsada oldukça yerinde bir karar olduğunu söyleyebiliriz.

Ancak şimdilik sadece limitin artırılması oluyor. Üst limitin ne kadar olduğu henüz bilinmiyor. Microsoft, Dropbox karşısında kendinisi nasıl geliştirecek merak ediyoruz.

Bir önceki yazımız

Minecraft'ın yeni güncellemesi yayınlandı

Minecraft'ın yeni güncellemesi yayınlandı
Etiketler: Microsoft OneDrive dosya alanı, Microsoft OneDrive nedir, Microsoft OneDrive indir, Microsoft OneDrive,

Güncelleme: 1837 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil