Mozilla Firefox 35 güncellemesi yayınlandı

Mozilla Firefox 35 güncellemesi yayınlandı

İnternet tarayıcılarının en popüleri olan Mozilla Firefox'ın 35.0 sürümü indirilmeye sunuldu. Tam 1 buçuk ay önce ( 4 Aralık) beta aşaması ile geliştirilmeye alınan Firefox 35, son stabil sürümü olarak yayınlandı.

Beta sürümü ile arasında pek fazla fark bulunmazken yinede ufak tefek değişiklikler bulunuyor. Beta aşamasında test edilerek bulunan hataların tamamen giderilmiş hali olan Firefox 35, ücretsiz olarak indirilip kurulabiliyor.

Sizde fark etmiş olacaksınız ki Firefox, sürekli yinelenerek güncellenmeye devam ediyor. Bu güncellemeler böyle devam ederse sürüm numaraları nasıl bir hal alacak merak ediyor. Yakında belkide 3 haneli sürüm numalarına bile ulaşabilirler.

Mozilla Firefox 35 üzerinde yapılan değişiklikler resmi olarak henüz kullanıcılarla paylaşılmadı. Geliştiricilerden alından ufak bilgilerden yola çıkarak Firefox Hello özelliğinin oda tabanlı yapıya geçtiği biliniyor. CSS filtreleri standart olarak kullanılabilir hale getirilirken bazı ufak tefek hatalar giderildi.

Windows ile iyi uyum sağlayan Firefox 35, Mac OS x ve Linux işletim sistemleri içinde güncellendi. Mozilla Firefox ile güvenilir ve hızlı internet keyfi yaşamak istiyorsanız mutlaka Firefox 35.0 versiyonunu indirip kurun veya hali hazırdaki sisteminizi güncelleyin.

Mozilla Firefox 35.0 indirin.

Bir önceki yazımız

Grand Theft Auto V çıkış tarihi ertelendi!

GTA V Yine Ertelendi
Etiketler: Mozilla Firefox 35 yayınlandı, Mozilla Firefox 35 indir, Mozilla Firefox 35,

Güncelleme: 1920 Okunma
.
Beğen Yorum Yaz
 
 
 
 
İLK YORUMU SEN YAZ
 

   
YAZAR BAŞVURU
TTindir'i Takip Edin : Rss | Twitter | Instagram | Facebook
Geri Bil